تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور محمود خاوری

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور محمود خاوری در کانادا را در این بخش از اخبار داغ ایران و جهان مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای قتل خاوری در کانادا

خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که خبر از ترور یا قتل محمود خاوری متهم 3 هزار میلیارد تومانی بانک ملی را میدهد. خبرهای ایران

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور خاوری در کانادا

در این خبر امده است که این مرد اختلاس گر بانک ملی توسط افراد ناشناس به قتل رسیده است.

او در سال 1331 در شهر خرم آباد به دنیا امده است و اقامت کانادا را نیز داشت و به عنوان مدیرعامل بانک ملی ایران منصوب شد که بعد از چند سال فعالیت اقدام به اختلاس کرد و 3 هزار میلیارد تومان را به سرقت برد و به کشور کانادا گریخت.

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور خاوریتصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور خاوری

او چند سالی در کانادا اقامت یافت و توسط پلیس اینترپل تحت تعقیب قرار گرفت اما مقامات کشور کانادا از دستگیری او جلوگیری کردند و اجازه ندادند که او دستگیر شود.

ترور خاوری در کانادا

به گزارش کانال های شبکه های اجتماعی پلیس کانادا جنازه او را شب گذشته در شهر سان کرست در محل زندگی اش کشف کرد که با چندین گلوله به قتل رسیده بود.

پلیس اجازه ورود خبرنگاران را به محل زندگی او نداده و هیچگونه گزارشی درباره این قتل صورت نگرفته است و محل زندگی او تحت تدابیر امنیتی شدید قرار گرفته است و پلیس از ورود خبرنگاران برای تهیه گزارش ممانعت بعمل آورده و هرگونه توضیحات دیگری درمورد چگونگی حادثه قتل اعلام ننموده است.»

علت قتل خاوری

در برخی از خبرها امده است که چند نفر از نزدیکان او به دلیل مشکلات شخصی اقدام به قتل خاوری کرده اند و برخی خبرها نیز قاتل را شرکای تجاری او عنوان کرده اند.

البته این خبر هنوز توسط خبرگزاری های معتبر اعلام نشده است و فقط در شبکه های اجتماعی این خبر امده است و باید صبر کنیم و واکنش خبرگزاری ها را ببینیم.

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور محمود خاوری

خبر به قتل رسیدن محمودرضا خاوری در منزلش

این بار دوم است که خبر کشته شدن و به قتل رسیدن یک اختلاسگر ویرانگر اقتصادی که از ایران فرار کرده، منتشر می شود و تاکنون همه این اخبار دروغ از آب درآمده و صحت نداشته و شانتاژ خبری بوده است

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور محمود خاوری
در سال پیش نیز این خبر در رسانه ها سر تیتر اخبار خبرگزاری ها و شبکه های مجازی بود که بعدا تصاویر وی در مراکز خرید و اماکن دیگر کانادا منتشر شد و حال این بار در دی ماه 97 نیز خبر قتل او در منزلش در فضای مجازی دست به دست می چرخد و هنوز منایع رسمی آن را تایید و یا تکذیب نکردند.سعید مرتضوی

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور محمود خاوری

عکس منزل محمودرضا خاوری در کانادا

در این عکس تصویر کاخ مجرم اقتصادی فراری به کانادا و در بهترین مکان این کشور را مشاهده می کنید و در پست بعدی در اینجا می توانید با فرزندان و شغل های دختر و پسرانش در فرزندان خاوری آشنا شوید.

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور محمود خاوری

تصاویر قتل خاوری در کانادا و ماجرای ترور محمود خاوری

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. شایعه بیان نشون بدهند برای ایران متاسفم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *