ماجرای قتل دایانا دختر اوتیسمی توسط مادرش در اصفهان +عکس

ماجرای قتل دایانا دختر اوتیسمی توسط مادرش در اصفهان +عکس

ماجرای قتل دایانا دختر اوتیسمی توسط مادرش در اصفهان که در روزهای گذشته اعلام کرده بود دخترش وفقود شده است و در نهایت مشخص شده که این دختر توسط خودش به قتل رسیده و جسدش را آتش زده است.

این مادر در اظهاراتش به پلیس گفته بود که دخترش را از مدرسه به خانه اورده و هنگامی که درب پارکینگ را بسته به یکباره دخترش ناپدید شده است او در شبکه های اجتماعی نیز تبلیغات زیادی برای پیدا کردن این دختر بچه کرده بود تا اینکه پلیس به مادر مشکوک میشود و او را بازداشت کرده و در بازجویی صحبت هایش ضد و نقیض است و در نهایت پلیس متوجه حقیقت ماجرا میشود که مفقودی دختر کار مادرش است.

ماجرای قتل دایانا دختر اوتیسمی توسط مادرش در اصفهان +عکس

در نهایت این مادر اعتراف میکند دخترش به بیماری اوتیسم مبتلا بوده و نگهداری از او بسیار سخت بوده تا اینکه تصمیم میگیرد که او را به قتل برساند و جسدش را آتش بزند که همه جا بگویند مفقود شده است.

گفتنیست اوتیسم، اختلالی طیفی عصبی-رشدی و شدیداً متغیر در هر فرد می‌باشد و ناشی از اختلال در رشد مغز است، که در دوران نوزادی بروز می‌کند، سپس یک دوره ثابت را بدون بهبودی طی می‌کند و علایم آن تا دوره بزرگسالی ادامه پیدا می‌کند یا در بعضی بهبود و از بین می‌رود. این اختلال غالباً به شکل مسکوت بروز می‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *