قتل سپیده آذری توسط 6 مرد در تبریز + اعترافات عجیب

سپیده آذری دختر دانشجو 19 ساله که به طور مرموزی در تبریز  با شال گردن خودش به قتل رسید.

پشت پرده قتل سپیده آذری در تبریز

مادر سپیده آذری اظهار کرد : یک رهگذر جسد دختر من را در کنار جاده مشاهده می کند و به پلیس اطلاع می دهد اما از چگونگی ناپدید شدن و به قتل رسیدن سپیده اطلاعی نداشتیم پس از مدتی یک معتاد که از اقوام نزدیک شوهرم است و در کرج زندگی می کند به نزد پلیس می رود و اینگونه اظهار می کند که سپیده در خواب او آمده است و همچنین او ادعا می کند که نحوه قتل و ناپدید شدن سپیده را می داند. پس از شنیدن گفته های این مرد ما بلافاصله به پلیس آگاهی تبریز مراجعه کردیم،  پلیس پس از شنیدن اظهارات این معتاد به ما اعلام کرد که این مرد در قتل مشارکت داشته است و در خواب نمی تواند جزئیات دقیق قتل را اینگونه شرح دهد.

فیلم را در زیر ببینید

مادر سپیده گفت: پس از دستگیری مرد معتاد، این مرد اقرار کرد که از طرف عموی سپیده اجیر شده است و از کرج به تبریز آمده تا خانواده من را مورد آزار و اذیت قرار دهد این مرد همراه با ماموران آگاهی به محل کشف جنازه رفتند و در اظهارات خود گفت که  6 نفر سپیده را به قتل رسانده اند.

وی افزود:رابطه ما با خانواده برادر شوهرم قبل از قتل سپیده خوب نبود و هیچگونه ارتباطی باهم نداشتیم و  پس از قتل سپیده رابطه ما خوب شد و در حال حاضر پس از اظهارات مرد معتاد هیچ رفت و آمدی نداریم.

قتل سپیده آذری توسط 6 مرد در تبریز + اعترافات عجیب

مادر سپیده آذری با استناد به اعترافات مرد معتاد گفت : سپیده در ایستگاه اتوبوس نشسته بود که این مرد با سپیده شروع به حرف زدن می کند در این حین عمو و زن عموی سپیده با ماشین از راه می رسند و از سپیده عکس می گیرند.

سپیده آذری در تبریز با شال گردن خودش به قتل رسید

عموی سپیده از ماشین پیاده می شود و یک سیلی به صورت سپیده می زند و می گوید چرا با این مرد حرف می زنی سپیده می گوید او را نمی شناسد بعد از این درگیری، یک پراید که از اقوام دیگر برادر شوهرم هستند به آنجا می رسند و یک زن به سپیده می گوید همراه ما بیا که پیش خانواده ات ببریم. سپیده همراه این زن ومرد می رود  سپس این ماشین به کنار جاده می رود و سپیده را سوار پیکان وانت عمویش می کنند و با شال گردن خودش پشت ماشین خفه اش می کنند.

وی گفت: در کشف جنازه سپیده کنار جاده جای سیلی عموی سپیده بر صورت دخترم مانده بود.

مادر سپیده می گوید: از اسفند به پلیس آگاهی مراجعه می کنیم در حال حاضر مرد معتاد با آزادی از زندان به کرج رفته است و ما نمی دانیم چرا هیچ کاری برای بازداشت عموی سپیده و بازجویی از او صورت نگرفته است.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *