قتل و سلاخی خواهر در کرج توسط پسر 20 ساله +عکس

قتل و سلاخی خواهر در کرج توسط پسر 20 ساله +عکس و جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای قتل و سلاخی خواهر در کرج

پسر ۲۰ ساله که خواهر 32 ساله خود را در کرج با ۲۵ ضربه چاقو به قتل رساند به صورت ویدیو کنفرانس در دادگاه از جزئیات حادثه صحبت کرد

قتل و سلاخی خواهر در کرج توسط پسر 20 ساله +عکس

این در حالی است که پدر و مادر این پسر از دادگاه درخواست بخشش فرزندشان را دادند اما داماد آنها که همسر مقتول می باشد (و دارای دو دختربچه است) از دادگاه درخواست قصاص برای این پسر ۲۰ ساله کرد.

پسر ۲۰ ساله قاتل به صورت ویدیو کنفرانس در دادگاه صحبت کرد و گفت که خواهرم از خانه شوهرش قهر کرده بود و به خانه ما آمد من برای او تلگرام‌نصب کردم و اکانت او را نیز روی لپتاپ خودم وصل کردم تا پیام‌های او را ببینم در صورتی که خواهرم از این موضوع بی خبر بود

یک روز متوجه شدم که خواهرم با یک مرد غریبه در حال چت کردن است و من هم به سراغ لپ تاپم رفتم تا پیامهای آنها را ببینم وقتی که متوجه شدم خواهرم با یک مرد غریبه دوست شده و با او قرار می گذارد به شدت عصبانی شدم و با چاقویی که از آشپزخانه آوردم او را مورد ضرب و شتم قرار دادم که متاسفانه خواهرم فوت کرده از این اتفاق بسیار ناراحت و پشیمانم

قتل و سلاخی خواهر در کرج توسط پسر 20 ساله +عکس

به دستور بازپرس کشیک قتل جسد سارا به پزشکی قانونی منتقل شد و گزارش‌ها نشان داد که این زن با ۲۵ ضربه چاقو به ناحیه گردن و قلب و سینه جان باخته است.
برادر ۲۰ ساله مقتول به‌ نام میثم که با پلیس تماس گرفته بود ضمن اعتراف به قتل خواهرش در بازجویی‌ها گفت: حدود یک سالی بود که خواهرم از شوهرش قهر کرده و به خانه پدری‌ برگشته بود اما از مدتی قبل به رفتارهای او مشکوک شده بودم. به همین خاطر مخفیانه نرم افزاری روی تلفنش نصب کردم و متوجه شدم روابط نامناسبی دارد.

روز حادثه اعضای خانواده‌مان برای تفریح به باغی رفتند اما خواهرم همراهشان نرفت. صبح با هم صبحانه‌ خوردیم اما ساعتی بعد متوجه پیام‌هایی از یک مرد ناشناس شدم و دیدم خواهرم برای عصر با او قرار گذاشت به خاطر همین من بشدت عصبانی شدم.

حدود ساعت ۲ بعدازظهر بود که به او گفتم حق ندارد از خانه بیرون برود اما توجهی نکرد من هم از کشوی آشپزخانه یک چاقو برداشتم و به جانش افتادم، بعد لباس هایم را که خونی شده بود عوض کردم و در تماس با پلیس خودم را معرفی کردم.
به دنبال اعتراف میثم به قتلی که مرتکب شده بود با صدور کیفرخواست از سوی دادستانی کرج به اتهام قتل عمد روانه ندامتگاه مرکزی کرج شد.

در ادامه دادگاه قاضی قیومی از همسر مقتول خواست درباره درخواست قصاص خود قدری بیشتر تأمل کند همچنین پدر مقتول نیز اظهار داشت که دخترش قبل از قتل و زمانی که به خانه وی برگشته بود درخواست دریافت مهریه‌اش را داشته که از دادگاه خواست به این موضوع هم توجه داشته باشند. بدین ترتیب قضات با دادن فرصتی دو ماهه به طرفین از آنها خواستند در صورت امکان بیشتر به درخواست‌های خود فکر کنند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *