دانلود قسمت هفتم سریال حکم رشد قسمت ۷ | سریال حکم رشد قسمت 7

دانلود و پخش انلاین سریال حکم رشد قسمت ۷ (قسمت هفتم) بازپخش و دانلود تکرار سریال حکم رشد قسمت 7 امشب شنبه 24 اردیبهشت 1401 را در این صفحه ببینید.

دانلود سریال حکم رشد قسمت ۶ (قسمت هفتم) | سریال حکم رشد قسمت 6

رئیس گروه فیلم و سریال شبکه سه، برخلاف فضایی که تلاش شده در پیام آقای نعمت الله انتقال یابد که مثل اینکه داستان به یک اختلاف محتوایی و یا اعمال خرده فرمایش های سازمانی باز می گردد، باید بیان کنیم ما اتفاقاً هم درباره این مجموعه در مورد زمین گرم و برادر جان با آقای نعمت الهی هیچ وقت به اختلاف جدی برخوردیم و وی برخلاف تصویر بیرونی خود با همواره با حرفه ای گری مثال‌زدنی، اصطلاحات احتمالی گروه و سازمان را قبول نموده و اعمال نموده است و به همین جهت، معمولاً مجموعه‌ هایی از قبیل همین دو مجموعه ذکر شده، به هیچ وجه ممیزی ای ندارد.

پخش انلاین سریال حکم رشد قسمت ۷

ولی داستان سریال حکم رشد کیفیت کارگردانی به مسئله مجزا می باشد و مستقیما به مسئولیت ما در مقابل بیت المال و هزینه‌ای که برای مجموعه شده باز می گردد.

او پس از آن بیان نمود: ما خدا را شاکرهستیم که آقای فرجی تهیه کننده مجموعه فرد توانمند و مطرح شده‌ای و با کارنامه‌ای می باشد و سال‌ها در مسند مدیریت گروه فیلم و سریال و مدیریت شبکه های گوناگون حاضر بوده اند.
پس از حضور وی در کار، دلگرمی بزرگ ما می باشد.

✅همچنین ببینید دانلود همه قسمت های سریال حکم رشد

بدیهی می باشد در تعامل با این چنین تهیه‌کننده‌ای، نمیشود دستوری و از بالا به پایین برخورد نمود.
عللخصوص که امر شخصی مانند منصوب نمودن کارگردان در بین باشد.

و در آخر افزود: آقای نعمت الله نویسنده خیلی خوب و چیره‌دست میباشد و سال ها می باشد که مردم از آثار خاطره های بسیار خوبی در ذهن دارد و امیدوار هستیم در ادامه راه فعالیتش هم، همچنان آثار درخشانی به وجود بیاورد و موفق باشد.

با وجود تمامی مشکلات شخصی و شغلی‌ای که او دارد هرگز از مرز عدالت عدول نکرده و حتی شخصا به مجرمی که حکم تیرش صادر شده است، شلیک نمیکند، چون میداند همسرش باردار است، اما یکی دیگر از افسران پلیس این کار را میکند.

این سریال در کنار نمایش اشرار خیابانی و قدرت نیروی انتظامی به عنوان یکی از ارکان نیرو‌های مسلح کشور که از نقاط قوت این اثر به شمار می‌آید، حائز برخی نقد‌ها نیز هست. به عنوان مثال، داستان اسفندیار یا به قولی «اسفند» آنقدر کوتاه بود که در اپیزود اول به اتمام رسید در صورتی که این کاراکتر قابلیت دراماتیزه شدن را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.