دانلود قسمت ۱۲ سریال از سرنوشت ۴ فصل چهارم قسمت دوازدهم

دانلود قسمت ۱۲ سریال از سرنوشت ۴ فصل چهارم قسمت دوازدهم تکرار قسمت 12 سریال از سرنوشت امشب پنجشنبه 25 فروردین 1401 همراه پخش و بازپخش را در این صفحه ببینید.

دانلود قسمت ۱۲ سریال از سرنوشت ۴ فصل چهارم قسمت دوازدهم

دانلود قسمت ۱۲ سریال از سرنوشت ۴

سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان یکی از سریال‌های ماندگار تلویزیونی بوده که در چهار فصل تولید شده است.

این سریال توسط محمد محمودی سلطانی و روح الله صدیقی و سارا خسرو آبادی نویسندگی شده است که به زندگی دو کاراکتر هاشم و سهراب با بازی دارا حیایی و کیسان دیباج می پردازد.

این سریال توانست مخاطبان زیادی به دست آورد و از فصل اول تا فصل چهارم داستان بسیار جذابی را روایت کند سهراب و هاشم که از دوران کودکی در یک پرورشگاه زندگی می کند پدر و مادر خود را از دست داده اند و در سنین نوجوانی عاشق میشوند و سپس در سن جوانی به دنبال کار می روند آنها سختی های زیادی کشیده تا بتوانند کاری را برای خود دست و پا کنند در نهایت آنها کارگاه تولید سگک کمربند را اندازه می کنند هاشم که بسیار سر به هوا است به دلیل بلندپروازی به زندان می‌افتد و همسرش نغمه او را رها میکند و طلاق میگیرد سهراب و هاشم  که کودکی مشابهی داشتند اما در سن جوانی زندگی پر فراز و نشیبی را تجربه می‌کنند و سرگذشت آنها متفاوت است

دانلود همه قسمت های سریال از سرنوشت

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *