دانلود کامل قسمت ۲۱ زندگی پس از زندگی (معصومه فیضیان) فصل پنجم

دانلود کامل قسمت ۲۱ زندگی پس از زندگی (معصومه فیضیان) فصل پنجم

قسمت ۲۱ زندگی پس از زندگی

برنامه زندگی پس از زندگی به قسمت 21 رسیده است و علاقمندان به این برنامه میتوانند در این صفحه تماشا و یا دانلود کنند.

برنامه ای که به زندگی بعد از مرگ پرداخته و توانسته مخاطبان زیادی را به دست اورد این برنامه یکی برنامه های جذاب تلویزیونی بوده که موضوع ماورایی داردو به زندپی پس از مرگ میپردازد.

برای مشاهده روی لینک زیر ضربه بزنید

https://telewebion.com/episode/0xc4c7400

معصومه فیضیان تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی

معصومه فیضیان در برنامه زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرد که درباره اتفاقاتی که بعد از به کمار رفتنش دیده برای مخاطبان تلویزیونی توضیح داد و مورد توجه مرد قرار گرفت.

معصومه فیضیان در این برنامه توضیح میدهد که بعد از اینکه به کما رفته است که چه اتفاقاتی برایش افتاده و تجربه کرده است.

فصل جدید برنامه «زندگی پس از زندگی» از روز گذشته به روی آنتن شبکه چهار سیما رفت؛ این برنامه همان ساعت همیشگی و پیش از افطار، حوالی ساعت ۱۷ روی آنتن می‌رود.

شبکه چهار سیما امسال و از ابتدای ماه مبارک رمضان در حرکتی بدیع هر روز قبل از افطار تجربه‌های مرگ موقت را در برنامه‌ای با عنوان «زندگی پس از زندگی» روایت می‌کرد که با اقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد. عباس موزون تهیه‌کننده و مجری برنامه «زندگی پس از زندگی» است. از مشهورترین آثار وی که در کشور‌های عراق، هند و ایران تصویربرداری شده و به عنوان یکی از آثار برتر تلویزیون و شبکه افق در سال ۹۸ به جشنواره سیما راه یافته بود

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *