دانلود کامل قسمت ۵ مردان آهنین ۱۴۰۳ (تکرار)

دانلود کامل قسمت ۵ مردان آهنین ۱۴۰۳ (تکرار)

دانلود کامل قسمت ۵ پنجم مسابقه مردان آهنین ۱۴۰۳ (تکرار و بازپخش) امشب یکشنبه 5 فروردین 1403 را در این صفحه مشاهده نمایید.

مردان آهنین یکی از مسابقه های پر طرفدار این شبهای عید نوروز بوده که توانسته علاقمندان زیادی را به دست اورد و مخاطبان این برنامه خیلی جدی و پر هیجان این برنامه را پیگیری میکنند.

دانلود کامل قسمت ۵ مردان آهنین ۱۴۰۳

دانلود

اگر نتوانستید که قسمت پنجم این مسابقه را مشاهده کنید در این صفحه ما قسمت کامل را آماده کرده ایم.

این برنامه از اول فروردین ۱۴۰۳ هر شب ساعت ۲۰ و تکرار آن ساعت ۱۳ از شبکه ورزش سیما به روی آنتن می رود.

مجتبی ملکی، روح‌الله داداشی، برادران قرایی و فاطمی؛ این‌ها اسامی‌ای است که اوایل دهه 80 به‌واسطه برنامه پربیننده «قوی‌ترین مردان ایران»، به اوج شهرت رسیدند. ورزشکارانی با چهره‌ها و اندامی متفاوت که در آیتم‌های مختلف با یکدیگر به رقابت می‌پرداختند.

مسابقات آنان چنان حساس و پربیننده شده بود که طبق نظرسنجی‌های صداوسیما در روزهایی که خبری از شبکه‌های اجتماعی نبود، جزو دو برنامه پربیننده هرساله‌ی نوروز در دهه 80 می‌شد.

شاید هیچ فردی بهتر از نایب قهرمان سه دوره این رقابت‌ها نداند که در جمع مدعیان پایتخت‌نشین رقابت‌های مردان آهنین، بر تنها ورزشکار شهرستانی دوره نخست مردان آهنین چه گذشت. وی گفت: در سال‌های نخست به سفارش «داراب ریاحی» از پیشکسوتان وزنه‌برداری وارد این رشته شدم و علم چندانی از آن نداشتم زیرا تخصصم پرورش اندام بود. تنها ورزشکار غیر تهرانی مسابقات بودم که موجب شده بود تا کمی ذهنیت نسبت به من متفاوت باشد. در کنار برخی از ناداوری‌ها، فشار مسابقات و استرس ناشی از توقعات مردم نیز بر نتیجه گیریم تاثیر داشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *