دانلود قسمت ۵ پنجم کنسرتینو علیرضا عصار با حضور گروه سیریا

دانلود قسمت ۵ پنجم کنسرتینو علیرضا عصار با حضور گروه سیریا بیا کیفیت های مختلف را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

قسمت ۵ پنجم کنسرتینو علیرضا عصار

برنامه موسیقیایی کنسرتینو امروز منتشر شد و به قسمت 5 رسید در این قسمت گروه سیریا حضور پیدا کرده است که قطعا به هیجان این برنامه کمک کرده است.

علیرضا اعصار خواننده باسابقه پاپ کشورمان در این برنامه به عنوان مجری حضور دارد که قطعا به بالا رفتن کیفیت مسابقه افزوده است این خواننده اولین بار است که به عنوان مجری ظاهر میشود و موفق شده عملکرد بسیار درخشانی از خود به نمایش بگذارد.

اگر شما هم از علاقمندان به موسیقی هستید پیشنهاد میکنیم که کنسترینو را دنبال کنید.

همچنین ببینید

دانلود قسمت چهارم ۴ کنسرتینو علیرضا عصار با حضور میلاد درخشانی
دانلود قسمت ۲ کنسرتینو علیرضا عصار با حضور حامد بهداد

کنسرتینو برای کسانی که به موسیقی علاقمندان بسیار مناسب است و میتواند مفید واقع شود.

این برنامه که یک کار تازه در حوزه موسیقی است، به میزبانی علیرضا عصار از سوم خرداد ماه به صورت هفتگی از پلتفرم نماوا پخش خواهد شد. «کنسرتینو» هر هفته میزبان اجرای زنده هنرمندان شاخص موسیقی در سبک های مختلف است. همچنین در کنار این بخش علیرضا عصار گفتگویی با آنها خواهد داشت که فضایی جدیدی را برای مخاطبین ایجاد خواهد کرد. یکی دیگر از بخش های جذاب این برنامه حضور هنرمندان جوان موسیقی و اجرای متفاوت و زنده آنهاست که می تواند جالب توجه باشد.

لیرضا عصار نیاز به معرفی ندارد؛ چهره‌ای که جزو نسل تازه‌ای از پاپ‌خوان‌های پس از انقلاب است و توانسته اینگونه موسیقایی را رنگ و جلایی دیگر ببخشد. آثار ‌ او همزمان مورد تایید صاحب نظران، مخاطبان و بدنه رسمی فرهنگی است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *