دانلود کامل سریال آتش سرد قسمت ۳۰ | قسمت 30 سی ام از تلوبیون

دانلود کامل سریال آتش سرد قسمت 30 سی ام ۳۰ از تلوبیون همراه با داستان سریال آتش سرد و دانلود و پخش انلاین آن را در این صفحه بببینید.

دانلود کامل سریال آتش سرد قسمت ۳۰ | قسمت 30 سی ام از تلوبیون

رضا ابوفاضلی ـ کارگردان سریال در حال پخش «آتش سرد» ـ می‌گوید: همه ما به دنبال امنیت و ثبات هستیم و در سایه همین دو، به هر آنچه که بخواهیم می‌توانیم برسیم. کارگردان «آتش سرد» درباره دلایل به تعویق افتادن پخش سریالش هم توضیح داد: تصویربرداری بهمن ماه ۱۴۰۰ به پایان رسید و پس از آن مدتی درگیر مونتاژ و صداگذاری بودیم و قرار شد اواخر مرداد ماه قبل از ایام محرم سریال پخش شود اما به دلیل بازی همزمان آقای پرویز فلاحی‌پور در سریال های «بی نشان» و «آتش سرد»، گفته شد ممکن است این مساله به کار لطمه بخورد و ترجیح دادند اول سریال «بی نشان» را پخش کنند و بعد «آتش سرد».

دانلود کامل سریال آتش سرد قسمت ۳۰

برای تماشا و دانلود اینجا را ضربه بزنید

زمانی تلویزیون «یاور» را به آنتن شبکه سه سیما رساند و شائبه شباهت حشمت فردوس و یاور مطرح شد. گروه کاربلدی که پیش از آن سریال دنباله‌دار «ستایش» را کار کرده بودند با یک سریال رمضانی به آنتن برگشتند، اما آن‌طور که باید و شاید، خبری از خلاقیت و نوآوری در فیلمنامه و ایجاد پیچیدگی و گره در داستان نبود.

این اتفاق در سریال‌های دیگر هم افتاده و آن گره باز کردن‌های یکباره هم مزید بر علت شده است تا مخاطب مطالبه‌اش این روز‌ها سریال‌های پیچیده عجیب و غریب همراه با کلاف سردرگم باشد، در واقع گره‌افکنی‌ها و گره‌گشایی‌های ساده و بدون پیچیدگی برخی از این سریال‌ها مورد نقد است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *