ماجرای قطع گاز خانه سعید عبدولی قهرمان کشتی فرنگی +فیلم

ماجرای قطع گاز خانه سعید عبدولی قهرمان کشتی فرنگی +فیلم و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای قطع گاز خانه سعید عبدولی

ماجرای قطع گاز خانه سعید عبدولی قهرمان کشتی فرنگی +فیلمسعید عبدولی یکی از قهرمانان کشتی ایران در ویدئویی که منتشر کرد میگوید که گاز خانه من را قطع کرده اند! صبح از خواب بیدار شدم که صبحانه بخورم دیدم گاز قطع شده و وقتی بیرون امدم دیدم که مامور اداره گاز اقدام به پلمپ فلکه گاز کرده است.

احتتمالا به علت پرداخت نکردن قبض باعث شده که اداره گاز تصمیم بگیرد که فلکه اصلی گاز خانه ای ورزشکار را قطع کند.

کشتی گیر سعید عبدولی در 13 آبان 1368 در اندیمشک خوزستان متولد شده است و کشتی گیر فرنگی کار کشور ایران می باشد که تا به حال موفق به کسب مدال طلای قهرمانی جوانان جهان و مدال طلای بازی های آسیایی 2010 شده است. همچنین کشتی گیر سعید عبدولی در مسابقات کشتی قهرمانی جهان در سال 2011 توانست در وزن 66 کیلوگرم توانست به مدال طلا برسد و سهمیه مسابقات المپیک 2012 لندن را بدست آورد.

کشتی گیر سعید عبدولی در رابطه با ازدواجش می گوید: یک سفره کربلایی پهن بود که من هم در آن دعوت بودم و در حالی که داشتم غذا می خوردم ناگهان چشمم به خانمی افتاد و عاشق شدم و با او ازدواج کردم.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *