فرمانده ارتش اراک بر اثر کرونا درگذشت +عکس

قاسم جلیلوند فرمانده ارتش اراک بر اثر کرونا درگذشت +عکس و جزییات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فرمانده ارتش اراک بر اثر کرونا درگذشت

امیر سرتیپ قاسم جلیلوند، فرمانده مرکز درجه داری حضرت علی اکبر (ع) پدافند هوایی اراک و ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان مرکزی بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرد.

فرمانده ارتش اراک بر اثر کرونا درگذشت +عکس

امير جليلوند حدود يك سال پيش در تاريخ ۲۹ مهر سال ۱۳۹۸ با حضور معاون تربيت و آموزش پدافند هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران و ساير فرماندهان مديران ومسئولان به عنوان فرمانده مركز درجه داري حضرت علي اكبر (ع) پدافند هوايي اراك معرفي و جايگزين سرهنگ بهاروند فرمانده سابق اين مركز شد.

فرمانده مركز درجه داري حضرت علي اكبر (ع) اراك، ارشد نظامي ارتش جمهوري اسلامي ايران در استان مركزي محسوب مي‌شود.

همچنین ببینید: کریم اکبری مبارکه بازیگر نقش ابن ملجم درگذشت

امير جليلوند درزمان حياتش در گفت و گو با خبرنگار گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران جوان از اراك،گفته بود: افتخار ما اين هست كه در تمام شرايط و تمام اوقات در كنار مردم بوديم و هستيم و جانمان را براي اين مردم در طبق اخلاص گذاشتيم.

به گفته امير سرتيپ دوم عليان نژاد معاون تربيت و آموزش پدافند هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران مركز درجه داري حضرت علي اكبر (ع) اراك با وجود كمبود‌ها و كاستي‌ها ، يكي از مراكز موفق كشور محسوب مي‌شود.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *