نحوه باز کردن قفل کارت Tokenomics expert و این کارت کجاست

نحوه باز کردن قفل کارت Tokenomics expert و این کارت کجاست

نحوه باز کردن قفل کارت Tokenomics expert و این کارت کجاست اموزش و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کارت Tokenomics expert کجاست

این کارت در قسمت pr& team قرار دارد و اگر برای شما قفل است باید کارت BisDev team در همان قسمت pr& team به لول 2 ارتقا دهید اگر کارت BisDev team هم قفل بود باید کارت Marketing را که در همان قسمت است به لول 2 ارتقا دهید .

همه این سه کارت در قسمت pr& team قرار دارند و فقط باید انها را به عدد خواسته شده ارتقا دهید.

گفتنیست بازی همستر(Hamster Game) یک بازی در بستر تلگرام است که به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از ارزهای دیجیتال، به ویژه رمزارزها، به فعالیت های مختلفی بپردازند. این بازی به صورت یک بات (ربات) تلگرامی عمل می کند که کاربران می توانند با ارسال دستورات مختلف، در بازی مشارکت کنند. کاربران می توانند همسترهای مجازی خود را ایجاد و مدیریت کنند. هر همستر ویژگی ها و قابلیت های خاص خود را دارد که می تواند در بازی و رقابت ها مورد استفاده قرار گیرد.

مکانیزم اصلی بازی ساده است. بازیکن یک صرافی ارز دیجیتال را انتخاب می‌کند و با ضربه زدن روی همستری که وسط صفحه قرار دارد، سود خود را به شکل سکه‌های درون بازی جمع‌آوری می‌کند. هرچه تعداد سکه‌های جمع‌آوری شده در تراز صرافی بیشتر باشد، سطح آن بالاتر می‌رود و بازیکن می‌تواند سریع‌تر سکه‌های بیشتری به دست آورد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *