فیلم لو رفته قلیان کشیدن و مشروب خوردن گادوین منشا در مهمانی شبانه

فیلم لو رفته قلیان کشیدن و مشروب خوردن گادوین منشا در مهمانی شبانه

فیلم گادوین منشا درحال کشیدن قلیون و خوردن مشروبات الکلی در یک مهمانی شبانه حضور داشت.

فیلم گادوین منشا در حال کشیدن قلیون

به گزارش برخی از رسانه ها  منتشر شدن کلپی از مهاجم مس رفسنجان گادوین منشا در حال کشیدن قلیان و خوردن مشروبات الکلی در یک مهمانی شبانه که با دختران بی حجاب برای این بازیکن حواشی را به وجود آورد است.گ

این ویدیو که از لایو اینستاگرامی تهیه و ضبط شده در حال به نمایش گذاشتن مهاجم نیجریه مس کرمان که بازیکن سابق تیم های پرسپولیس و استقلال بوده است را در مهمانی و با برپایی و خوردن مشروبات الکلی و همچنین استعمال دخانیات نشان می دهد .

در حال حاضر باشگاه مس رفسنجان واکنشی بهین ویدیو منتشر شده و مهاجم تیمش که به طور بی شرمانه ای حضور داشته است نشان نداده است.

منشا که یک مهاجم اهل نیجریه است در سال های اخیر در تیمهای لیگ برتر ایران بازی می کند .

او در۲ اوت سال ۱۹۸۹ در لاگوس نیجریه به دنیا می آید قد او یک و ۸۲ سانتی متر می باشد و در پست مهاجم بازی می کند منشا از کودکی فوتبال بازی کرده است اولین باشگاهی که به طور حرفه ای در آن عضو بوده است کامپوستلا و بعد از آن باشگاه بالز  بوده است و پس از حضور در برخی از تیم ها در سال ۲۰۱۶ به تیم ایرانی پیکان می پیوند.

او یک سال بعد به تیم پرسپولیس پیوست و حدود دو سال تا سال ۲۰۱۹ در این تیم بود و بعد از تمدید نکردن قرارداد منشا توسط مدیران تیم پرسپولیس او با تیم استقلال قرارداد بست و به عضویت این تیم در آمد.

او اولین بار که در تیم پیکان بازی کرد در لیگ برتر خلیج فارس مقابل تیم تراکتورسازی تبریز بود که تا دقیقه آخر در بازی حضور داشت در این تیم یعنی پیکان گلهای به ثمر رسانده است و جالب است بدانید در بازی با استقلال خوزستان در دقیقه ۵۷ وارد بازی شد و در دقایق ۸۰..۷۵ توانست برای تیمش گل به ثمر رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا