لایو حامد آهنگی و مجد واشقانی (جدید) و حرف های زشت آنها

لایو حامد آهنگی و مجید واشقانی (جدید) و حرف های زشت آنها

لایو حامد آهنگی و مجد واشقانی (جدید) و حرف های زشت آنها

فیلم کامل لایو حامد آهنگی و مجید واشقانی و حرف های زشت آنها با هم و شخی های عجیب و غریب شان را در این صفحه ببینید.

فیلم کامل لایو حامد آهنگی و مجد واشقانی

حامد آهنگی کمدین سرشناس و محبوب کشورمان که کسی گمان نمیکرد پسر بزرگ داشته باشد بعد از مدتها مردم را غافلگیر کرد و پسرش را نشان داد.

در این فیلم خبرهای مختلفی درباره حامد اهنگی و پسر ایشان در لایو که آقای مجید واشقانی در آن حضور دارد را می بینیم که در شبکه های اجتماعی بسیار پربیننده شد.

حامد آهنگی یکی از چهره های توانمند و با استعداد کشورمان می باشد، که زمینه کمدین هنرنمایی می نماید.
ایشان علاوه بر هنرپیشگی در زمینه مجری گری هم مشغول به کار می باشد که می توان افزود در این چند سال گذشته به اوج شهرت دست یافته است.

ایشان مجری برنامه هایی از جمله: جوکر و شبهای مافیا را اجرا نموده است.
اکنون در ادامه می‌خواهیم فیلمی از حامد آهنگی با پسر ایشان را با هم مشاهده نماییم.
با ما همراه باشید.

حامد آهنگی و پسر ایشان را لایو
در این فیلم لایو حامد آهنگی و مجید واشقانی را می بینید.

حامد آهنگی زمانی که در برنامه فینال فینالیست های شب های مافیا حاضر بود، تقلب های انجام شده در این مسابقه به طور کامل درباره آن صحبت نموده ایم.

حامد آهنگی در اواسط مسابقه و در طی معترض شدن به تقلب از سوی خود را لو داد.
وی در مورد تقلب ها افزود:
من می خواهم مخاطبان این را بدانند، من پس از قسمت دوم فینال فینالیست ها لایو گرفتم اما در بسته بود و اکنون می خواهم این موضوع را حل نمایم.

ایشان در ادامه افزود:
زمانی که من مافیا بودم و حتی زمانی که دستم کامل بسته بود و یار های خودم را یکی یکی از دست داد بودم تا پایان مبارزه نمودم، یک چیز را مخاطبین نمی‌دانند.
تیم تولید کننده سعی می نماید تقلبی در کار نباشد.
من زمانی که برای امضای قرارداد به آنجا رفتم موضوع تقلب را به آقای ابوطالب بیان نمودم، من به وی علت نیامدن خودم را همین تقلب ها بیان کردم.
در کیش نیز تقلب صورت گرفت، مافیا این را می‌دانند، حتی برترین بازیکن نیز نمی‌تواند از جا بلند بشود و ۴ مافیا را به درستی بازگو نماید،شما بایستی در مافیا اشتباه نمایی.

آقای ابوطالب افزودند خیر هیچ چگونه تقلبی صورت داده نشده.
مشکل اینجاست که بسیار در بازی کات خورده می‌شود،مخاطبین این را نمی دانند به چه اندازه کات می خورد، برای مثال، برای سرویس بهداشتی کات خورده می شود و همه چیز به هم می‌ریزد.
به چه صورت نمیتوانید یک ساعت و نیم سرویس بهداشتی را متحمل شوید؟ در واقع مافیا بایستی در دکوری مانند «جوکر» رخ بدهد که تصویر بردار را نیز مشاهده نکنی، که فامیل اش را پشت دوربین نزاری.

حامد آهنگی در ادامه افزود :
برای تقلب احتیاج نمی باشد چشم ها را در شب باز نمود، زمانی که صبح می‌شود بازیکن دوستش را در پشت صحنه مشاهده می‌نماید و وی بازی را افشا می کند.
یا اینکه شخصی استدلال مافیایی را بلد نمی باشد ویا نمی تواند درست صحبت کند، از جا بلند می شود وسه مافیا را درست تشخیص می‌دهد، به چه صورت؟ پیامک برای وی می‌آید.
این را می‌دانید گوشی ها را اول بازی می‌گیرند ولی کات خورده می‌شود و گوشی دوباره پس داده می‌شود. چرا؟
برای چه نباید ۲ ساعت گوشی به همراه داشته باشید.
آقای ابوطالب و تیم تولید کننده بیان می‌کند من این موضوع را بر عهده مردانگی خود شما می‌گذارم، خود شما مرد باشید و تقلب نکنید.

آقای آهنگی در آخر افزود:
شاید در بازی خانوادگی هم بخواهند دونفر شیطنتی به راه بیاندازد و یا اینکه بخواهند خودشان را باهوش تر از دیگران بیان کنند حال چه برسد به بازی که میلیون ها مخاطب دارد، یک شخص بلند شده و بیان می کند ۸۰ درصد ایمان صفا مافیا می باشد، صبح که می‌شود کات خورده می‌شود، پس از آن بیان می کند هزار حامد آهنگی مافیا می‌باشد، چه ماجرایی در سرویس بهداشتی رخ داد؟
همین ها من را بسیار عصبانی نمود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *