عکس و تصاویر/ لباس مهسا حجازی بازیگر مدل فرح پهلوی در جشنوار ونیز

فیلم و تصاویر/ لباس مهسا حجازی بازیگر مدل فرح پهلوی در جشنواره ونیز

عکس و تصاویر/ لباس مهسا حجازی بازیگر مدل فرح پهلوی در جشنواره ونیز

فیلم و عکس های مهسا حجازی بازیگر فیلم جنگ جهانی سوم در جشنواره فیلم ونیز با لباس کپی مدل لباس فرح پهلوی که در مقابل عکاسان ظاهر شد.

مهسا حجازی بازیگر سینما در جشنواره فیلم ونیز حضور پیدا کرد که لباسش مورد توجه عکاس ها قرار گرفت.

فیلم لباس مهسا حجازی بازیگر مدل فرح پهلوی

او در فیلم جنگ جهانی سوم به کارگردانی هومن سیدی بازی کرده است و در جشنواره فیلم ونیز حاضر بود مورد توجه عکاسان خبری قرار گرفت.

همچنین ببینید فیلم کامل لیلا حاتمی در جشنواره ونیز و افتادن روسری اش 

گفته میشود که لباس او الهام گرفته است از لباس فرح پهلوی همسر محمدرضا شاه میباشد.

عکس و تصاویر/ لباس مهسا حجازی بازیگر مدل فرح پهلوی در جشنواره ونیز

خانم مهسا حجازی در کنار ندا جبرئیلی هر کدام لباس متفاوت را برای فرش قرمز جشنواره ونیز ۲۰۲۲ انتخاب کرده بودند .

لباس هایی که حال و هوای ایرانی به خود گرفته بود به گزارش سایت چی بپوشم مهسا حجازی با یک دامن فون و یک کت کوتاه و سربند زیبا در مقابل عکاسان برای گرفت دامن کوتاه انتخاب کرده بود حالت فون و کلوش داشت .

عکس و تصاویر/ لباس مهسا حجازی بازیگر مدل فرح پهلوی در جشنواره ونیز

او چند سالیست وارد عرصه بازیگری شده است و بازی های خیلی خوبی را از خود به نمایش گذاشته است و به همین دلیل هومن سیدی او را برای بازی در فیلم جدید خود انتخاب کرده است که نقش پررنگی نیز دارد.

جذاب‌ترین آیتم استایل مهسا حجازی را شاید بتوانیم اکسسوری‌های او بدانیم. برخلاف ندا جبرئیلی، مهسا حجازی نه‌تنها از اکسسوری استفاده کرده، بلکه به سراغ درشت‌ترین و جلب توجه‌کننده‌ترین اکسسوری‌ها هم رفته است. گوشواره‌های ندا جبرئیلی از دو سنگ زرشکی و صورتی تشکیل شده‌اند. رنگ‎‌هایی که مشابهشان را در رنگ‌بندی کت این بازیگر هم می‌بینید. او علاوه بر گوشواره، انگشتری بزرگ با سنگی به همان رنگ را نیز در استایلش به کار برده است.

عکس و تصاویر/ لباس مهسا حجازی بازیگر مدل فرح پهلوی در جشنواره ونیز عکس و تصاویر/ لباس مهسا حجازی بازیگر مدل فرح پهلوی در جشنواره ونیز

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *