فیلم کامل لحظه قتل داریوش مهرجویی و همسرش در ویلا

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به صحنه و لحظه قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر میباشد .

پلیس دوربین‌های مداربسته ویلای داریوش مهرجویی را بررسی کرد و اطلاعاتی را منتشر نمود دوربینها نشان می‌دهند که قاتلان ابتدا با داریوش مهرجویی درگیر شده و با چوب درخت آلبالو بر روی سر او زده‌اند و وقتی که گیج شده اقدام به بریدن شاهرگ او کردند.

فیلم کامل لحظه قتل داریوش مهرجویی

از همین سو صدای درگیری باعث می‌شود که همسرش مداخله کند طبق آثاری که بر روی جسد وحید محمدی فر نمایان است او با قاتلان درگیر شده است که باعث شکسته شدن دست و قسمت‌هایی از بدنش گردیده و در نهایت با چاقو مورد ضربات متعدد قرار گرفته است .

فیلم کامل لحظه قتل داریوش مهرجویی و همسرش در ویلا

دختر داریوش مهرجویی به خبرنگاران گفت ساعت ۸:۳۰ شب در حال پیامک دادن به پدرش بوده و از او پرسیده که شام چه دارند تا ساعت ۱۰ شب این پیامک بازی‌ها ادامه داشته که نشان می‌دهد تا ساعت ۱۰ هیچ اتفاقی برای داریوش مهرجویی رخ نداده است مونا مهرجویی می‌گوید وقتی که به مقابل خانه رسیدم ترسیدم که وارد ویلا شوم برای همین منظور به یکی از آشنایانمان در مهرشهر کرج تماس گرفتم و به او گفتم که خانه‌مان مشکوک است و هر چقدر با و مادرم تماس می‌گیرم هیچ کدام جواب نمی‌دهند در نهایت آشنای آنها از مهرشهر می آید و وارد خانه می‌شوند که با صحنه بسیار دلخراشی مواجه می‌شوند در حال حاضر مونا مهرجویی وضعیت روحی بسیار بدی دارد و نزد یکی از اقوامشان نگهداری می‌شود.

همچنین ببینید:

بیوگرافی وحیده محمدی فر همسر داریوش مهرجویی کیست +عکس

بیوگرافی داریوش مهرجویی کارگردان و همسر اول و دوم و فرزندان +عکس

پشت پرده قتل داریوش مهرجویی و همسرش سر بریده و مرگ دلخراش +عکس

بیوگرافی مونا مهرجویی دختر داریوش مهرجویی کیست

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *