فیلم لحظه هک شدن شبکه خبر ۲ صداوسیما امروز

فیلم کامل لحظه هک شدن شبکه خبر ۲ صداوسیما امروز 15 اردیبهشت 1403

فیلم لحظه هک شدن شبکه خبر ۲ صدا و سیما امروز که واکنش های زیادی را در پی داشته است این در حالیست که روابط عمومی سازمان صدا و سیما مدعی است این اتفاق هماهنگ شده بوده است!

دانلود

در زمان پخش زنده برنامه بزرگداشت شهدا در فسا به یکباره صدای اخبار گوینده بی بی سی فارسی که درباره امار کشته شده های اعتراضات گزارش میداد پخش گردید که به نظر میرسد این شبکه برای لحظاتی هک شده بود اما روابط عمومی صداوسیما مدعی است هک صورت نگرفته و هماهنگ شده بوده است که البته این ادعا منطقی به نظر نمیرسد.

شبکه های مختلف صداوسیما تا به حال توسط برخی از هکرها هک شده است و بارها این اتفاق صورت گرفته و همچنان صداوسیما باگ های امنیتی زیادی را در خود دارد که نیاز به اصلاح فوری است.

در اطلاعیه صداوسیما امده است هیچ صوت خارجی به سیگنال دریافتی از استان فارس اضافه نشده است. این بخش با عناوین یکی از شبکه های فارسی زبان خارجی شروع شده بوده و این نوع شروع برای عده ای از مخاطبان این شبهه را به وجود آورده که شبکه خبر دو هک شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *