فیلم کامل لگد رضا بیرانوند بدنساز به قاب عکس شهدا +عذر خواهی

فیلم لگد رضا بیرانوند بدنساز به قاب عکس شهدا +بیوگرافی

رضا بیرانوند بدنساز ملی پوش و قهرمان پرورش اندام در مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام در اعتراض به رای تیم داوری با لگد به قاب عکس شهدا ضربه زد و اعتراض خود را به داوران نشان داد.

فیلم کامل لگد رضا بیرانوند بدنساز به عکس شهدا

اهانت و توهین رضا بیرانوند به عکس شهدا باعث شد که رئیس بنیاد شهید از فدراسیون بدنسازی وزارت ورزش بخواهد که با این ورزشکار به شدت برخورد شود.

هرچند که رضا بیرانوند با انتشار ویدیویی در اینستاگرامش از حرکت توهین آمیزش عذرخواهی کرد و گفت که نمی‌دانسته این قاب عکس‌ها تصاویر شهدا بودند.

فیلم کامل لگد رضا بیرانوند بدنساز به قاب عکس شهدا +عذر خواهی

خبرگزاری تسنیم با اعلام این خبر نوشت که در حاشیه انتخابی تیم ملی پرورش اندام کشور در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم رضا بیرانوند به رای داور معترض بود و اقدام به لگد زدن به تابلوهای کوچکی در محل برگزاری کرد که تصویر شهدا بر روی این قاب عکس‌ها هک شده بود این کار رضا بیرانوند باعث شد که بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و مردم به او معترض شوند.

عذرخواهی

رضا بیرانوند قهرمان بدنسازی و پرورش اندام ایران در اینستاگرامش از شهدا و خانواده بدنسازی عذرخواهی کرد و گفت اطلاعی نداشته که تابلوهای محل برگزاری تصاویر شهدا بودند.

خبرگزاری تسنیم نوشت:

مسعود روشنی سخنگوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در این باره اظهار داشت: رقابت‌های دسته‌های سنگین وزن همیشه حساس هستند، به ویژه وزن 100+کیلوگرم که شرایط ویژه‌ای دارد. ورزشکاران تحت رژیم‌های غذایی سختی قرار دارند، وضعیت روحی‌شان حساس است و همه اینها باعث می‌شود که تحت فشار باشند. این ورزشکار خاطی احساس می‌کرد حقش بیشتر از آن چیزی است که داوران اعلام کرده‌اند و به همین دلیل اعتراض می‌کرد. او تصویر تابلوها را نمی‌دید و اصلاً نمی‌دانست چه چیزی روی آنها است. وقتی هم که متوجه شد، به سرعت ابراز پشیمانی و عذرخواهی کرد، البته که همچنان نسبت به رأی داوران اعتراض داشت.

وی با بیان اینکه «مسابقات به نام گرامیداشت شهدای دفاع نامگذاری شده بود و به همین دلیل هم تصاویر شهدا در محل مسابقات قرار داشت»، ادامه داد: این ورزشکار از خانواده شهدا بوده و دایی‌اش شهید شده است. او اعلام کرد که خبری از تصویر روی تابلوها نداشته و بابت حرکتش نیز ابراز پشیمانی و عذرخواهی کرد.

بیوگرافی رضا بیرانوند

رضا بیرانوند اهل خرم آباد قهرمان بدنسازی و پرسورش اندام ایران است او در مسابقات آسیایی و جهانی نیز یکی از ورزشکاران پر افتخار محسوب میشود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

4 نظر

 1. نمیدونست؟یعنی بجز شهدا امکان داشت عکس چه کسانی اونجا باشه انتظار داشت عکس ارنولد و رونی کلمن باشه .گوه خورده بیناموس

 2. محسن دشمن اراذل اوباش

  ب
  عذرخواهی؟.؟
  بهش یاددادن چی بگه
  باید همیشه محروم شه
  ایران بدنساز نیاز نداره
  ایران مرد میخاد مرد مثل شهدا

 3. سلام در اینکه میدانست یا نه و عذرخواهی او مساله ای را حل نمی کند در کشوری که اینگونه رفتاری را با عذرخواهی میخواهند رفع کنند چه می شود باید مادام العمر از مسابقات حذفش کنند در خارج از کشور به خاطر یک بوس حکم زندان می دهند چرا حکم زندان برای ایشان نمی دهند

 4. چقدر بی حیا و بی ادب 😵‍💫😱🤮🙄🤦🏻‍♀️😤🤬واقعا این مملکت چقدر بی قانون شده که اولا این آقایون با این وضع لختی میان جلو دوربین دیگه اون یه ذره پارچه دور باسن شون رو هم دور بندازن راحت باشن بتظرم این به اصطلاح بدنساز از یه زن هم کمتره که زورش به چند تا عکس رسیده 🤣

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *