بازیگران نقش لیلا و رعنا دختران صابر در ستایش 3 | بیوگرافی نگار جوکار و مهرنوش ستاری

بازیگران نقش لیلا و رعنا دختران صابر در ستایش 3 کیستند؟

بازیگران نقش لیلا و رعنا دختران صابر در ستایش 3 | بیوگرافی نگار جوکار و مهرنوش ستاری را به همراه تصاویر انها در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بازیگران نقش لیلا و رعنا دختران صابر در ستایش 3 | نگار جوکار و مهرنوش ستاری

لیلا و رعنا دختران صابر در ستایش 3

سریال ستایش ۳ به کارگردانی آقای سلطانی که از اواخر شهریور ماه ۱۳۹۸ بر روی آنتن شبکه سوم سیما رفته است که مورد توجه مردم قرار گرفته

حضور بازیگران جدید در این مجموعه یکی از نکات قابل توجه می باشد که در این مجموعه رخ داده است و بازیگران سرشناسی در آن حضور دارند دو کاراکتر رعنا و لیلا دختران صابر هستند برای مردم حائز اهمیت بوده و می خواهند بدانند که بازیگران این دو کاراکتر چه کسانی هستند

بازیگران نقش لیلا و رعنا دختران صابر در ستایش 3 | بیوگرافی نگار جوکار و مهرنوش ستاری

خانم نگار جوکار بازیگر نقش لیلا بوده و خانم مهرنوش ستاری نقش رعنا را بر عهده دارد

لیلا و رعنا دختران صابر با نقشه های پری درگیر می شوند و به دلیل این که سه دانگ خانه ای که در آن سکونت دارند به نام آن ها زده شده پری تصمیم دارد که آنها را فریب داده و این سه دانگ را از چنگ آنها در بیاورد که پدرشان را با یک نقش حساب شده به قتل رساند تا حالا نقشه ای برای اموال دخترانش دارد

بیوگرافی نگار جوکار بازیگر نقش لیلا در ستایش 3

نگار جوکار بازیگر سینما، تلویزیون، تئاتر و متولد ۲۷ مهر ۱۳۷۳ در تهران است. مادر او پروانه نوروزی نام دارد. نگار یک خواهر به نام نگین و یک برادر به نام آرین دارد.

بازیگران نقش لیلا و رعنا دختران صابر در ستایش 3 | بیوگرافی نگار جوکار و مهرنوش ستاری

نگار از سال ۱۳۹۳ تاکنون مشغول به فعالیت است. او سینما را به کمک حسن یکتاپناه تجربه کرد؛ حسن یکتاپناه برای فیلم سینمایی غیرمجاز سعی کرد تا از توانایی بازیگران تازه کار و با استعدادی مانند نگار استفاده کند.

بیوگرافی مهرنوش ستاری بازیگر نقش رعنا در ستایش 3

بازیگر سینما، تلویزیون، تئاتر و متولد ۱ فروردین ۱۳۶۰ در تهران است. متاسفانه اطلاعاتی در مورد خانواده و وضعیت تاهل این هنرمند در دسترس نیست.

بازیگران نقش لیلا و رعنا در ستایش 3 | بیوگرافی نگار جوکار و مهرنوش ستاری

مجموعه تلویزیونی ستایش ۳ به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب در حال تولید برای پخش از شبکه سه است؛ مهرنوش نیز یکی از بازیگران مجموعه تلویزیونی ستایش ۳ بوده که در نقش رعنا ایفای نقش می‌کند. از دیگر بازیگران ستایش ۳ می‌توان به فرهاد جم، کیهان ملکی، سینا شفیعی، مهدی میامی و … اشاره کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *