ماجرای اعتراضات بیمارستان میلاد چیست +جزئیات

ماجرای اعتراضات بیمارستان میلاد چیست +جزئیات

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر تجمع برخی از پرسنل و کادر درمان و پرستاران بیمارستان میلاد که گفته می‌شود نسبت حقوق و وضعیت قراردادی خود معترض هستند در این ویدیو تعدادی از پرستاران و کادو درمان حضور دارند که خواستار بهبودی وضعیت حقوق آنها و قراردادشان با این بیمارستان می‌باشد.

ماجرای اعتراضات بیمارستان میلاد چیست +جزئیات

از دوران کرونا تا به حال پرستاران و کادر درمان زحمات بسیار زیادی کشیدند و امیدواریم که وزارت بهداشت به وضعیت و ناراحتی آنها رسیدگی کند.

این در حالیست که در بسیاری از کشورهای اروپایی و حتی آسیایی برای جذب کادر درمان و پرستاران گوی را از یکدیگر می‌ربایند و باید کشورمان قدردان پرستاران و کادر درمانی باشد که با حقوق کم همچنان به صورت دلسوزانه در اختیار و خدمت مردم هستند.

لازم به ذکر است که بیمارستان میلاد یکی از بیمارستان‌های تحت پوشش تامین اجتماعی بوده که روزانه بیماران بسیار زیادی از سراسر ایران به این بیمارستان مراجعه می‌کند و تحت درمان قرار می‌گیرند

بیمارستان میلاد یکی از بهترین و مجهزترین بیمارستان‌های کشورمان بوده که در نزدیکی برج میلاد در تهران واقع شده است باید ببینیم که در روزهای آینده وزیر بهداشت چه تدابیری برای وضعیت کادر درمان و پرستاران بیاندیشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *