فیلم بارداری سحر دولتشاهی و پدر بچه سحر دولتشاهی کیست؟

تاریخ انتشار 19 مهر 1400 – Study time 3 minutes

ماجرای بارداری سحر دولتشاهی و پدر بچه سحر دولتشاهی کیست؟ جزئیات را در ای صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم بارداری سحر دولتشاهی و پدر بچه سحر دولتشاهی کیست؟

ماجرای بارداری سحر دولتشاهی

سکانسی از سریال قورباغه با بازی سحر دولتشاهی در فضای مجازی منتشر شده که سحر دولتشاهی در دیالوگ می‌گوید که من حامله شده ام و بازیگر مرد مقابل او در پاسخ می گوید که از کی؟ و سحر دولتشاهی شروع به فحاشی به او می کند.

این ویدیو در فضای مجازی منتشر شده با عنوان بارداری سحر دولتشاهی که در نهایت به ترند گوگل تبدیل شده است

فیلم را در زیر ببینید:

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی گمان می کنند که این ویدیو لو رفته از زندگی شخصی سحر دولتشاهی بوده و شیطنت برخی از پیج های اینستاگرامی این حواشی را برای این بازیگر به وجود آورده است.

در حالی که این سکانس مربوط به سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی می باشد گفتنی است که خانم سحر دولتشاهی متولد ۱۶ مهر ۱۳۵۸ در تهران بوده و در سال ۱۳۸۷ با رامبدجوان ازدواج کردم و ازدواج آنها عمر چندانی نداشت و در نهایت در سال ۱۳۹۳ از رامبد جوان جدا شد و در سال ۱۳۹۹ خبرهایی درباره ازدواجش با همایون شجریان در رسانه‌ها منتشر شد.

سحر دولتشاهی در رشته‌های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه به تحصیل پرداخت. شروع فعالیت هنری وی با تئاتر بود. حضور در صحنهٔ تئاتر بود که منجر به آشنایی او با رامبد جوان شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *