ماجرای تغییر جنسیت اشکین 0098 خواننده (اشکین ملودی) ترنس

ماجرای تغییر جنسیت اشکین 0098 خواننده (اشکین ملودی) +بیوگرافی

اشکین ملودی یا اشکین 0098 خواننده ایرانی بوده که چندسالیست با لباس و آرایش زنانه در میادین ظاهر میشود او حتی در کنسرت هایش با لباس های زنانه حضور پیدا میکند و گفته میشود که ترنس است و روحیه زنانه دارد.اشکین خواننده در حال حاضر شهر مونترال کانادا زندگی میکند.او کار هنری خود را در دهه 80 اغاز کرد و موزیک ویدیوهایش در شبکه های ماهواره ای پخش میشد.

ماجرای تغییر جنسیت اشکین 0098 خواننده (اشکین ملودی) ترنس

بیوگرافی

اشکین خواننده در حال حاضر شهر مونترال کانادا زندگی میکند.

او کار هنری خود را در دهه 80 اغاز کرد و موزیک ویدیوهایش در شبکه های ماهواره ای پخش میشد.

ماجرای تغییر جنسیت اشکین 0098 خواننده (اشکین ملودی) ترنس

اشکین از ایران به ترکیه مهاجرت کرده و مدتی در ترکیه زندگی میکرد اما به کانادا مهاجرت کرد و در حال حاضر این کشور ساکن است.

اشکین به نظر میرسد که ترنس بوده و علاقه و روحیات او زنانه است.

مصاحبه اکشین

ترنس چیست؟

ترنس مرد یا تراجنسی مرد به پسری گفته می شود که دارای روحیات و تمایلات دخترانه می باشد و این افراد به دلیل روحیات حساس و دخترانه خود با قرار داشتن در یک روحیات پسرانه برایشان نه تنها خوشایند نیست بلکه ممکن است آزار دهنده نیز باشد . به طور کلی افرادی با کالبد مردانه و روحیات و تمایلات زنانه را ترامرد می نامند .

۳ دسته تراجنسی وجود دارند که هر کدام میل بیشتری برای انجام مراحل تغییر نسبت به گروه قبل دارند. این ۳ دسته شامل: تراجنسی بدون جراحی، تراجنسی با شدت متوسط و تراجنسی با شدت بالا می‌شود. مهمترین تفاوت این ۳ گروه در میل این افراد به انجام جراحی و مراحل تغییر و همچنین میل جنسی آن‌ها است.

همچنین ببینید:

ماجرای تغییر جنسیت محمد صادقی بازیگر با آرایش و لباس زنانه

رامسین کبریتی بازیگر و همسرش از تغییر جنسیت تا حواشی + عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *