ماجرای شعار عدس پلو و فحاشی کاری از رسانه های بیگانه

ماجرای شعار عدس پلو و فحاشی کاری از رسانه های بیگانه

ماجرای شعار عدس پلو و فحاشی کاری از رسانه های بیگانه … مدتی است شعارهای سیاسی توسط اغتشاشگران به استفاده از الفاظ رکیک کشیده شده است این که منبع این شعار ها کجا بوده و چه کسی سعی می کند چنین شعارهایی را علیه برخی از دستگاه ها و سازمان های دولتی و حکومتی درست کند و در بین اغتشاشگران و معترضان مورد استفاده قرار دهد در نوع خود بسیار قابل تحمل می باشد.

ماجرای شعار عدس پلو و فحاشی

این اولین بار است که در تجمعات اعتراضی که حتی در دانشگاه‌های کشور صورت می‌گیرد از الفاظ رکیک در شعار ها استفاده می شود نکته عجیب تر اینکه این شعار ها بیشتر توسط دختران استفاده می گردد.

بدون شک گروهی پشت صحنه این ماجرا هستند که در یک اتاق فکر برای ساخت شعار و به خشونت کشیدن اعتراضات شکل گرفته می شود.

الفاظ  مورد استفاده در شعارها آنقدر قدر زشت بوده که حتی رسانه های ضد انقلابی هنگام پخش ویدیو ها آنها را سانسور می کنند بدون شک حضور برخی از گروههای ضد انقلابی و سیاسی در پشت صحنه اغتشاشات و اعتراضات قطعی است.

گذشته از همه اینها، از آنجا که در جامعه ایرانی، فحش جنسی، در جدی ترین و بالاترین سطح یک دعوا و اختلاف به زبان آورده می شود، بهتر است در کنار نقد معترضانی که فحش می دهند و دعوت از آنها به حفظ حرمت های ریشه دار جامعه ایرانی، خطاب به مسوولان نیز گفت که ببینید چه کرده اید که طرف مقابل تان این قدر عصبی و بی پروا شده است؟ شاید اصلاح رفتارهایتان، آرامش‌زا باشد و ای کاش دیر نشده باشد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *