ماجرای صیغه ژاله صامتی و امین حیایی از زبان خودشان را ببینید +فیلم

ماجرای صیغه ژاله صامتی و امین حیایی از زبان خودشان را ببینید +فیلم

ژاله صامتی و امین حیایی در یک برنامه زنده تلویزیونی درباره همکاری که با هم داشته اند صحبت هایی کردند که جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود اورده است.

ماجرای صیغه ژاله صامتی و امین حیایی از زبان خودشان را ببینید +فیلم

در این مصاحبه احسان علیخانی با کنایه به امین حیایی گفت ژاله صامتی نقش مادر شما را بازی میکند و امین حیایی پاسخ داد در یک فیلم هم نقش همسر صیغه ای من را بازی کرده است که با واکنش ژاله صامتی و احسان علیخانی همراه بود.

ماجرای صیغه ژاله صامتی و امین حیایی

لازم به ذکر است که این ویدیو در فضای مجازی دست به دست میشد و توسط برخی پیج های اینستاگرامی به بازنشر شده است درحالی که ویدیو مربوط به ویژه برنامه عید نوروز سال گذشته است و جدید نیست.

ژاله صامتی برخلاف تصور عموم کـه فکر میکنند، شمالی اسـت، اصالتا اهل لرستان می باشد. پدر و مادر او هردو اهل شهر ازنا در استان لرستان هستند.

او با ایرج سنجری بازیگر و صداپیشه معروف کشورمان، ازدواج کرده اسـت. این زوج صاحب دو دختر بنام های: یاس و نیاز هستند. همسر ژاله صامتی، دوبلور و مدیر دوبلاژ بوده و فرزند علی اصغر سنجری، کارگردان می‌باشد. همسر ژاله صامتی نیز، دانش اموخته رشته هنر اسـت ودر زمینه ، کارگردانی تحصیل کرده اسـت.

او می‌گوید: اگر یک بازیگر دنیای مادر بودن را تجربه کند، بـه او در ایفای نقش یک مادر خیلی کمک می کند. مـا بازیگران بسیاری داشته‌ایم که نقش مادر را ، داشته اند و خوب هم بازی کرده‌اند اما اگر تجربه مادر بودن ، در دنیای حقیقی را داشته باشند حسی که ، جلوی دوربین ظاهر میشود هم حقیقی خواهد بود. مادر بودن خارج از هر شغل و هر حیطه‌ای از ، موهبت ‌های بزرگی اسـت که خداوند بـه یک زن بخشیده.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *