ماجرای فیلم مدرسه برقعی قم درگیری با یک روحانی در دبیرستان دخترانه برقعی

ماجرای فیلم مدرسه برقعی قم درگیری با یک روحانی در دبیرستان دخترانه برقعی که حواشی را به وجود آورده است که در این صفحه به این موضوع میپردازیم.

ماجرای فیلم مدرسه برقعی قم درگیری با یک روحانی در دبیرستان دخترانه برقعی

 

ماجرای فیلم مدرسه برقعی قم

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که یک روحانی در حال جر و بحث کردن با برخی از دختران دانش آموز بوده که رسانه‌های معاند و بیگانه مدعی هستند این ویدیو مربوط به دبیرستان دخترانه شهید برقعی قم میباشد.

در نهایت مدیرکل آموزش و پرورش استان قم به این خبر و ویدیو واکنش نشان داد و گفت روز گذشته یک روحانی برای توضیحات آموزشی و مذهبی به مدرسه دخترانه برقعی رفته و روال عادی آموزش را انجام داده و سپس مدرسه تعطیل شده است و هیچ گونه اتفاقی در مدرسه رخ نداده است و رسانه های ضد انقلابی صرفاً برای بدنام کردن روحانیون و خبر سازی تلاش می کنند.

ماجرای فیلم مدرسه برقعی قم درگیری با یک روحانی در دبیرستان دخترانه برقعی

در ویدیو منتشر شده نیز خارج از مدرسه بوده و هیچ ربطی به مدرسه دخترانه شهید برقعی قم نداشته است.

رئیس آموزش و پرورش استان قم همچنین گفت که دشمن تلاش دارد که اعتراضات و اغتشاشات را به داخل مدارس بکشاند و دانش‌آموزان را علیه روحانیون و معلمان و مدیران مدرسه تحریک کند.

همچنین ببینید:

فیلم کامل درگیری پلیس در اتوبان کرج و آتش زدن ماشین پلیس

در روزهای گذشته دیدیم که چگونه رسانه های ضد انقلابی دختران دانش آموز را تحریک می کردند که مدرسه را تعطیل کرده و به خیابان‌ها بیایند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *