مهاجرت نوید محمدزاده به ایتالیا و طلاق فرشته حسینی صحت دارد؟

ماجرای مهاجرت نوید محمدزاده به ایتالیا و طلاق فرشته حسینی صحت دارد؟

ماجرای مهاجرت نوید محمدزاده به ایتالیا و طلاق فرشته حسینی واقعیت دارد آیا نوید محمدزاده برای همیشه از ایران رفت؟

نوید محمدزاده بازیگر سینما معروف سینمای ایران یه عکس مجردی در کنار بلاگر مشهور ایتالیایی در اینستاگرامش منتشر کرد و در فضای مجازی و بین کاربران به شایعات طلاقش با فرشته حسینی در جریان مهاجرت کردن به کشور ایتالیا به این شایعات دامن زد.

ماجرای مهاجرت نوید محمدزاده به ایتالیا و طلاق فرشته حسینی صحت دارد؟

 ماجرای مهاجرت نوید محمدزاده به ایتالیا

نوید محمدزاده بازیگر سینما معروف سینمای ایران یه عکس در کنار بلاگر مشهور ایتالیایی در اینستاگرامش منتشر کرد و در فضای مجازی و بین کاربران به شایعات طلاقش با فرشته حسینی در جریان مهاجرت کردن به کشور ایتالیا به این شایعات دامن زد.طرفداران نوید محمدزاده با عکس هایی که نوید در سفری که داشته تنها و مجردی بوده و همچنین فعالیت ایندو زوج هنری که در فضای مجازی اینطور برداشت شده که با فرشته حسینی رابطه شان سرد شده و خبری از از آغوش و بوسه و جنجالی نیست.

 مهاجرت نوید محمدزاده به ایتالیا و طلاق فرشته حسینی صحت دارد؟

نوید محمد محمدزاده در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۶۵ تهران به دنیا آمد اصالت ایشان کرد میباشد. نوید محمدزاده بعد از آن به ایلام زادگاه پدرش برگشتند.

نوید محمدزاده در سال ۱۳۸۲ به دلیل علاقه خاص به بازیگری در آموزشگاه ای در کرج دوره بازیگری را شروع میکند که با آقای محمد یعقوبی، علی سلیمانی، مهتاب نصیرپور در این آموزشگاه آشنا می شود.ن

همچنین ببینید تیپ مسخره نوید محمدزاده در جشنواره کن 2022

وید محمدزاده شروع کارش در فیلم در میان ابرها که به کارگردانی آقای روح الله حجازی بود در آن فیلم نقش مکمل را بازی کرد ایشان در همان سال ها در جشنواره یازدهم جشنواره جایزه را دریافت کرد نوید محمدزاده در سال ۱۳۸۷ خط در تئاتر ماه در آب ست ایفا نقش کرد.

همچنین ببینید : طلاق نیوشا ضیغمی و ماجرای جدایی از همسرش شایعه یا واقعیت؟

نوید محمدزاده در فیلم سینمایی  فیلم عصبانی نیستم و فیلم ناهید و در بازی در فیلم سینمایی لانتوری ابد و یک روز و خشم و هیاهو به شهرت رسید و طرفداران زیادی را جذب بازی زیبایش کرد. نوید محمدزاده در پیج اینستاگرام اش که با خانم فرشته حسینی که در سریال خانگی قورباغه پارتنر هم بودن عکس های دونفره استوری میکرد تا بلاخره در ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ با منتشر کردن فیلمی در پست اینستاگرامش خبر ازدواج خود را با خانم فرشته حسینی خبر دادند در تاریخ ۲۹ تیرماه از حلقه ازدواج رونمایی کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *