ماجرای پرستار و وزیر بهداشت

پیام آماندا رامالیو پرستار برزیلی به وزیر بهداشت ایران در اینستاگرام را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

چندی پیش وزیر بهداشت کشورمان عکس آماندا رامالیو پرستار برزیلی را در تلفن همراهش به خبرنگاران نشان داد و از مردم کشور خواست به خاطر این پرستاران زحمتکش در خانه بمانند. وزیر بهداشت به مردم گفت ببینید این پرستار و خواهر گرامی ام با چه وضعیتی برای مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا تلاش میکند.

حالا این پرستار برزیلی در اینستاگرامش خطاب به وزیر بهداشت ایران گفته ” وزیر بهداشت ایران، من برزیلی هستم”

پیام آماندا رامالیو پرستار برزیلی به وزیر بهداشت ایران در اینستاگرام

مشخص نیست چرا آقای سعید نمکی این عکس را انتخاب کرده است زیرا تعداد زیادی عکس از کارمندان پزشکی کشورمان با همین جراحات در چهره آنها در رسانه های اجتماعی در حال گردش است ، و همچنین عکس پرستاران و پزشکان جان خود را برای نبرد با ویروس از دست داده اند.

با شیوع ویروس کرونا در کشورمان پرستاران و کادر پزشکی تلاش زیادی کردند تا بتوانند بیمارران مبتلا به کرونا را نجات بدهند.

چندی پیش خبرگزاری ایرانا نوشت: ۸۰ هزار و ۸۵۶ پرستار و معادل ۶۵درصد پرستاران بخش دولتی در خط مقدم مراقبت از بیماران کرونا هستند و بسیاری از آنان با مشاهده مرگ بیماران کرونا در بیمارستانها افسرده می شوند.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *