ماجرای کاپشن پزشکیان چیست +جزئیات

ماجرای کاپشن پزشکیان چیست +جزئیات

ماجرای کاپشن پزشکیان چیست +جزئیات کاپشن دکتر مسعود پزشکیان در رسانه های دنیا به آن پرداخته اند.

ماجرای کاپشن پزشکیان چیست

با توجه به اینکه بعد از دوران احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان دو طلبه بودند که با لباس طلبگی دیده میشدند اما حالا که رئیس جمهور ایران یک نفر غیر طلبه شده است کاپشن او مورد توجه قرار گرفته است که شبیه کاپشن احمدی نژاد است.

ماجرای کاپشن پزشکیان چیست +جزئیات

حالا بسیاری از کاربران میخواهند بدانند که ماجرای کاپشن مسعود پزشکیان چیست و چرا او همیشه این کاپشن را بر تن دارد.

اینکه پزشکیان حتی در خانه هم که جلسه دارد همین کاپشن را می پوشد سوژه شده است. همچنین در اوج گرما و جلسات شلوغ که ظریف کتش را در می آورد پزشکیان همچنان کاپشن داشت.

پزشکیان طی روزهای اخیر در دفتری که در نهاد ریاست جمهوری در اختیار وی قرار گرفته، میزبان مقامات و چهره های سیاسی است که برای تبریک می آیند، اما دیدار خاتمی با وی در منزلش برگزار شد. از نگاه کاربران توییتر چند موضوع در عکس های خانه پزشکیان بیش از هر چیز قابل توجه هستند.

بالاخره سرنوشت نهمین رئیس جمهور ایران هم مشخص شد و مسعود پزشکیان، وزیر بهداشت دولت اصلاحات و نماینده ادوار مجلس توانست در انتخابات با مشارکت نزدیک به ۵۰ درصد راهی پاستور شود. به همین بهانه، سابقه پارلمانی روسای جمهور ایران را بررسی کرده ایم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *