بازیگر نقش مادر سعید در روزی روزگاری برادر کیست +بیوگرافی

بازیگر نقش مادر سعید در روزی روزگاری برادر کیست +بیوگرافی

مادر سعید در روزی روزگاری برادر کیست

شیرین آقارضاکاشی بازیگر نقش سریال روزی روزگاری برادر است او متولد 14 دی 1335 در تهران در تهران بوده و از بازیگران سینما و تلویزیون میباشد.

شیرین آقا‌کاشی، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «مارموز»، سریال تلویزیونی «بر سر دو راهی» فعالیت داشته است.

بازیگر نقش مادر سعید در روزی روزگاری برادر کیست +بیوگرافی

بیوگرافی شیرین آقاکاشی

شیرین آقارضا کاشی ، بازیگر سینما و تلویزیون اهل تهران است اولین تجربه بازیگری او در فیلم روز مبادا به کارگردانی دخترش فائزه عزیزخانی در سال 1393 بود.او در آثاری همچون فروشنده ، هیئت مدیره ، آذر ، یک روز بخصوص ، روز مبادا ، جاده قدیم و آنام به عنوان بازیگر حضور داشته است.

سوابق

شیرین آقا‌کاشی در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم شیرین آقا‌کاشی در این سال، بازیگری در فیلم مارموز به کارگردانی کمال تبریزی محسوب می‌شود. شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی شیرین آقا‌کاشی بازی در فیلم مارموز بوده است. شیرین آقا‌کاشی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال 1396 فیلم مارموز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند.

بازیگر نقش مادر سعید در روزی روزگاری برادر کیست +بیوگرافی

سریال روزی روزگاری برادر

همزمان با آغاز دهه کرامت، سریال تلویزیونی «روزی روزگاری برادر» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه‌کنندگی سجاد اسدی، با مشارکت مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی روی آنتن می رود.

سجاد اسدی تهیه‌کننده سریال «روزی روزگاری برادر» با اشاره به موضوع این سریال گفت: داستان درباره شهدای مفقودالاثر هشت سال دفاع مقدس و عنایت حضرت رضا (ع) پیرامون آنهاست.

وی ادامه داد: شخصیت اصلی سریال، دکتر تدین برادر یکی از فرماندهان جنگ است که سال هاست مفقودالاثر بوده و از آنجا که پشت سر این فرمانده حرف و حدیث‌ های زیادی وجود دارد، دکتر نام فامیلی خود را تغییر داده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *