ماسک رایگان و محلول ضد عفونی به مردم اهدا میشود +جزئیات

ماسک رایگان و محلول ضدعفونی به مردم اهدا میشود +جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماسک رایگان و محلول ضدعفونی به مردم

رئیس هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران اعلام کرد که به زودی ماسک رایگان و محلول ضدعفونی کننده به درب منزل مردم اهدا خواهد شد.

ماسک رایگان و محلول ضد عفونی به مردم اهدا میشود +جزئیات

رئیس هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: تمام تولیدات ماسک‌های شرکت‌های ایرانی را می‌خریم و آن را برای توزیع رایگان در بین خانواده‌ها در سراسر کشور در اختیار معاونت بهداشت وزارت بهداشت قرار می‌دهیم.

یوسفی رئیس هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: هیأت امنا اقدام به خرید تمام تولیدات ماسک‌های شرکت های ایرانی می‌کند و آن را برای توزیع رایگان در بین خانواده‌ها در سراسر کشور در اختیار معاونت بهداشت وزارت بهداشت قرار می‌دهد.

وی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توزیع رایگان ماسک در کشور، علاوه بر ایجاد آرامش روانی در جامعه، بحث سودا گری و اختلال در نظم اجتماعی و اقتصادی کشور از بین می‌رود. با هماهنگی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، دستورالعمل ممنوعیت خرید و فروش ماسک در داروخانه ها بزودی ابلاغ می‌شود.

یوسفی تاکید کرد: ماسک‌های خریداری شده و وارداتی به همراه بسته آموزشی و محلول شوینده از طریق خانه‌های بهداشت، مراکز جامع خدمات سلامت، پایگاه‌های سلامت و واحدهای بهداشتی در کشور در بین مردم به صورت توزیع می‌شود.

رئیس هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران یادآور شد: ماسک‌ها و بسته‌های آموزشی وزارت بهداشت با اولویت استان‌هایی که در آنها موارد مثبت کووید 19 گزارش شده و به صورت همزمان در سایر استان‌ها توزیع می‌شود.

منبع: ایرنا

اگر عکس و یا اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده لطفا در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *