ماسک عصر جدید + عکس ماسک داوران عصر جدید احسان علیخانی و رویا نونهالی

ماسک عصر جدید +عکس ماسک داوران عصر جدید امین حیایی و رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد و ماسک بشیر حسینی و احسان علیخانی را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماسک جالب داوران عصر جدید

عصر جدید در 28 تیر ماه بر روی انتن رفت که در این قسمت احسان علیخانی از ماسک های مخصوص داوران این برنامه رونمایی کرد که در نوع خود جالب بود.

(ماسک عصر جدید) عکس ماسک داوران عصر جدید احسان علیخانی و رویا نونهالی

این ماسک ها مخصوص چهره هر کدام از داوران بود که باعث استقبال داوران از این ماسک ها شد.

این ماسک‌ها که شکل و شمایل خاصی دارد برای رویا نونهالی، بشیر حسینی، امین حیایی و آریا عظیمی نژاد چهار داور برنامه و احسان علیخانی مجری طراحی شده است.

امشب و فردا شب شنبه و یکشنبه روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت و به تاثیر از کرونا، تغییراتی به خود دیده است.

(ماسک عصر جدید) عکس ماسک داوران عصر جدید احسان علیخانی و رویا نونهالی

در این قسمت که پس از پروتکل‌های جدید وزارت بهداشت و دستورالعمل‌های تازه ستاد ملی مبارزه با کرونا ضبط شده است، همه تماشاگران و عوامل عصر جدید با ماسک وارد استودیو شدند و همچنین پنجمین اجرا به دلیل مثبت بودن تست کرونایی که در پشت صحنه پیش از ورود به استودیوی برنامه از شرکت‌کنندگان گرفته شد، از گردونه رقابت کنار گذاشته شد و به این ترتیب، قسمت سوم از دور دوم، تنها با چهار اجرا طی خواهد شد.

تصاویر این ماسکها با واکنش کاربران شبکه های اجتماعی همراه شد پیش از این انتقادات زیادی از برنامه عصر جدید مبنی بر رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی شده بود و در نهایت احسان علیخانی تهیه کننده این برنامه به فکر طراحی ماسک برای دوران و تماشاگران برنامه اش افتاد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *