ماشین صد میلیاردی مهران مدیری را ببینید (فیلم لو رفته)

انتشار امروز 27 اسفند 1400 * ماشین صد میلیاردی مهران مدیری را ببینید (فیلم لو رفته) از خودروی لوکس مهران مدیری را مشاهده نمایید.

ماشین صد میلیاردی مهران مدیری را ببینید (فیلم لو رفته)

ماشین صد میلیاردی مهران مدیری

مهران مدیری یکی از چهره‌های سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان بوده که همیشه از محبوبیت بسیاری برخوردار بوده است.

مهران مدیری که درآمد بسیار بالایی دارد همیشه ثروت اش مورد بحث مخاطبان کارهای او بوده است.

مهران مدیری در سال ۱۳۹۶ در برنامه دورهمی اعلام کرد که برای هر فیلمی که به او پیشنهاد بازی بدهند 2 میلیارد تومان می‌گیرند که با توجه به نرخ تورم و افزایش دستمزد بازیگران مبلغ بسیار بیشتری دریافت خواهد کرد .

ماشین صد میلیاردی مهران مدیری را ببینید (فیلم لو رفته)

تصاویری از خودروی لوکس مهران مدیری در فضای مجازی منتشر شده که سوژه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

یکی از شروط مدیری برای ماشین گرفتن داشتن نقشه و GPS پیشرفته است. مدیری در یکی از برنامه های دورهمی گفته بود در پیدا کردن آدرس بسیار ضعف دارد و با نقشه اتومبیلش آدرس ها را پیدا می کند.

ماشین صد میلیاردی مهران مدیری را ببینید (فیلم لو رفته)

مهران مدیری از بازیگران و کارگردان ها و خواننده های باسابقه یک کشور بوده که سالهای زیادی در این اثر فعالیت دارد از جمله بازیگرانی بوده که در همه سال‌های فعالیت خود حضوری فعال داشته و خیلی کم دیده ایم که کارهای او فروش نداشته باشد مهران مدیری متولد ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ در تهران بوده و مجله نیویورک آمریکا را به عنوان بیست و سومین مرد قدرتمند ایران نام می برند مهران مدیری تا به حال نه بار برنده جایزه حافظ شده است و رکورددار این جشنواره می باشد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *