ماشین پژمان جمشیدی در پمپ بنزین لو رفت

ماشین پژمان جمشیدی در پمپ بنزین لو رفت + عکس ماشین لاکچری پژمان جمشیدی را در این صفحه ببینید.

پژمان جشمیدی فوتبالیس سابق پرسپولیس و تیم ملی کشورمان که بعد از پیایان فوتبالش به بازیگری روی اورده به کانون توجهات رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی تبدیل شده است و از همین رو  خبرنگاران و عکاسان سعی میکنند پیرامون زندگی شخصی او خبر تهیه کنند.

ماشین پژمان جمشیدی

عکس ماشین پژمان جمشیدی را ببنیید | نام ماشین پژمان جمشیدی چیست؟ قیمت و مشخصات خودروی لاکچری پژمان جشمیدی که در پمپ بنزین بود

حالا ویدیویی از ماشین لاکچری او در رسانه ها منتشر شده است که باعث تعجب مردم گردیده است خودروی لاکچری گران قیمتی که این فوتبالیست و بازیگر سوار میشود.

پژمان جمشیدی با درخشش در سریال زیرخاکی این روزها در اوج محبوبیت خود به سر میبرد و توانسته در بین مردم جایگاه مهمی را به دست اورد.

او برای روحیه دادن به بازیکنان تیم ملی کشورمان به کمپ تمرینات انها رفته و با انها گفتگو کرد.

پژمان با همان لبخند همیشگی سعی کرد روحیه بازیکنان تیم ملی را بالا ببرد و جالب این که مورد استقبال خوب آنها هم قرار گرفت.

پژمان جمشیدی فوتبالیست سابق و بازیگر امروز سینما! در ۱۰ ام شهریور ماه سال ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمده است.

ماشین پژمان جمشیدی را ببنیید | نام ماشین پژمان جمشیدی چیست؟ قیمت و مشخصات خودروی لاکچری پژمان جشمیدی که در پمپ بنزین بود

وی دانشجوی انصرافی لیسانس رشته عمران با ۱۱۰ واحد می باشد.

پژمان یک برادر بزرگتر از خود بنام هومن متولد ۵۳ و یک خواهر کوچکتر از خود بنام مامک متولد سال ۶۱ را دارد.

پژمان جمشیدی در یک میهمانی با بهاره رهنما آشنا می شود، سپس خانم رهنما پژمان را به همسر سابق خود (پیمان قاسم خانی) معرفی می کند. آنها پژمان را برای صرف شام دعوت می کنند و از آن شب به بعد دوستی عمیقی بین پیمان و پژمان ایجاد می شود.روزی پژمان ماجرای زندگی خود را برای پیمان تعریف می کند می گوید: آن زمان هایی که فوتبال بازی می کردم همه مرا می شناختند و برای من احترام قائل بودند اما درست وقتی که از فوتبال خداحافظی کردم، دیگر هیچ کس مرا نمی شناخت! پژمان این اتفاقات را یک کمدی جالب می دانسته و پیمان قاسم خانی هم ایده ساخت سریال پژمان را می دهد.

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *