بازیگر نقش مامور امنیتی در سریال تمام رخ کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش مامور امنیتی در سریال تمام رخ کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش مامور امنیتی در سریال تمام رخ کیست

آرش آصفی بازیگر نقش مامور امنیتی در سریال تمام رخ بوده که متولد 1357 در شهر ساوه است و سالها در عرصه بازیگری فعالیت دارد او سابقه بازی در سریال سرجوخه و فیلم سینمایی رستاخیز را در کارنامه اش دارد در ادامه این بخش از بیوگرافی مجله شبونه به معرفی آرش آصفی خواهیم پرداخت.

بازیگر نقش مامور امنیتی در سریال تمام رخ کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی آرش آصفی

آرش آصفی بازیگر سینما و ایفاگر نقش بکیر بن حر در فیلم رستاخیز متولد سال ۱۳۵۷ در ساوه است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۳ با فیلم مواجهه آغاز کرد. او بازی در سریال‌های مدینه و روزهای به یادماندنی را در کارنامه دارد.

بازیگر نقش مامور امنیتی در سریال تمام رخ کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

از مهم‌ترین آثارش می‌توان به بازیگری در سریال مدینه، فیلم رستاخیز و سریال وقایع نگاری یک جنایت از پیش اعلام شده اشاره کرد.

همچنین ببینید

بازیگر نقش بریژیت در سریال تمام رخ کیست

بازیگر نقش سپیده در سریال تمام رخ کیست

بازیگر نقش لیلی (همسر منصور) در سریال تمام رخ کیست

بازیگر نقش فریبا در سریال تمام رخ کیست

آصفی برای اولین در تلویزیون حضور یافته و سال ۱۳۸۰ در سریال وقایع نگاری یک جنایت از پیش اعلام شده به کارگردانی عباس رافعی بازی کرده است.

او در سال ۱۳۹۳ در سریال مدینه به کارگردانی سیروس مقدم در کنار بازیگرانی نظیر پریوش نظریه، مهدی سلطانی، شبنم مقدمی و مهرداد صدیقیان نقش آفرینی کرد.

بازیگر نقش مامور امنیتی در سریال تمام رخ کیست +بیوگرافی و عکس

سریال تمام رخ

سریال تمام رخ محصول ۱۴۰۱ می باشد، این سریال مضمونی امنیتی جاسوسی دارد که در ادامه این مطلب خلاصه داستان سریال تمام رخ و اسامی بازیگران سریال تمام رخ را بررسی خواهیم کرد.

سریال درباره یک کارخانه دانش بنیان است که دوتا دکتر آنجا باهم دوست هستند که یکی از این دکتر ها اسمش پیمان است که از یه خانواده سطح پایین از منظر اقتصادی با یه خانواده سطح بالاتراز خودش ازدواج کرده است.

پیمان از طریق اون شرکت قرار است به فرانسه فرستاده شود و دنبال معلم فرانسه است که در تور جاسوسها می افتد و کم کم بهش نزدیک میشوند و سودای مهاجرت به سرش میندازند.

پیمان از زندگی اش راضی نیست و فکر میکند در آن زندگی هیچ نقشی نداره. دوست پیمان در فکر بلند پروازی است و مقصر تمام مشکلاتش را پیمان میداند و میخواهد از او اخاذی کند.

محمود پدر زن پیمان با یک دختر جوان ازدواج کرده و شرط ازدواجش زدن نصف اموال

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *