فیلم کامل مامور خاطی پلیس و ضرب و شتم و کتک زدن دختر +عاقبت مامور

فیلم کامل مامور خاطی پلیس و ضرب و شتم و کتک زدن زن +عاقبت مامور

در روزهای گذشته ویدیویی از ضرب و شتم یک دختر جوان توسط مامور پلیس نیروی انتظامی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که واکنش‌های زیادی را در پی داشته است.

به دنبال انتشار این ویدیو بازرسی نیروی انتظامی پیگیر موضوع و پلیس خاطی را بازداشت و در اختیار دادسرای نظام قرار داده است.

فرمانده انتظامی بارها اعلام کرده است که رفتار خارج از شئونات اسلامی و اخلاقی به هیچ عنوان پذیرفته نیست و با ماموران خاطی که از لباس خصوصی استفاده می‌کنند و برخورد شدید خواهد شد.

این گونه رفتارها قطعاً باعث می‌شود که چهره پلیس در جامعه خدشه‌دار شود و رسانه‌های معاند نیز از این اتفاق برداشت سیاسی کنند .

در روزهای گذشته با اجرای طرح نور و برخورد با بی‌حجابی رسانه‌های معاند سعی کردند که نهایت برداشت سیاسی خود را از نحوه برخورد برخی از ماموران خاطی کرده و چهره خشن و غیر اخلاقی از پلیس را به نمایش بگذارد.

متاسفانه چنین فتارهایی که برخی از ماموران انجام می‌دهند باعث می‌شود که جو امعه متشنج شده و واکنش‌های منفی در پی داشته باشد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *