بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر و همسرش +سوابق و عکس و تصاویر

بازیگر نقش ماهرخ در سریال در انتهای شب کیست + بیوگرافی و عکس

ماهرخ در سریال در انتهای شب کیست

هدی زین العابدین بازیگر نقش ماهرخ در سریال در انتهای شب میباشد او در ۲۳ خرداد سال ۱۳۶۸ در کرج به دنیا آمد. دی زین‌العابدین کار حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۹۰ به صورت رسمی آغاز نمود. وی در رشته گرافیک فارغ‌التحصیل شده‌است و در رشته عکاسی نیز فعال است. هدی زین‌ العابدین کار مدلینگ نیز انجام می‌دهد.

بازیگر نقش ماهرخ در سریال در انتهای شب کیست + بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

هدی زین العابدین متولد ۱۱ تیر ۱۳۶۸ در کرج، بازیگر است. رشته تحصیلی او گرافیک بوده است، و علاقه زیادی به عکاسی نیز دارد. پدر هدی زین العابدین مغازه دار و مادرش به رحمت خدا رفته است، وی یک خواهر و یک برادر کوچک تر از خود بنام هادی دارد.

وی از همان دوران کودکی شیفته بازیگری بود و باوجود انتخاب رشته گرافیک در دانشگاه، مسیر کاری او به‌سمت هنر رقم خورد.

بازیگر نقش ماهرخ در سریال در انتهای شب کیست + بیوگرافی و عکس

سوابق

هدی زین العابدین از سنین نوجوانی کارش را با مدلینگ آغاز کرد و از طریق حضور در تیزرها و تبلیغات و آگهی های بازرگانی توانست وارد عرصه بازیگری شود و برای مدتی هم تبلیغات یک کارخانه برنج را عهده‌دار بود.

هدی زین العابدین بازیگری را از نوجوانی آغاز کرد و در سن ۱۶ سالگی در سکانسی کوتاه از فیلم خانه روشن وحید موسائیان بازی کرد. اما مدتی بعد به سمت کارهای تبلیغاتی رفت و وقفه ای تا آغاز دوباره بازیگری او رخ داد. نقش دارا بازیگر خردسال

این بانوی هنرمند در سریال آشپزباشی به کارگردانی محمدرضا هنرمند در سال ۸۸ مقابل دوربین رفت و در این سریال در سکانسی کوتاه ایفاگر نقش یک خبرنگار بود.

بازیگر نقش ماهرخ در سریال در انتهای شب کیست + بیوگرافی و عکس

بازی در سریال در انتهای شب

در انتهای شب نام یک مجموعهٔ نمایش خانگی ایرانی به کارگردانی آیدا پناهنده است که در سال ۱۴۰۳ از پلتفرم فیلم‌نت پخش شد. این مجموعه به‌صورت یک مینی‌سریال ۹ قسمتی تهیه شده است.مادر بهنام بخلاصه داستان یک زن و شوهر در مواجهه با مشکلات اقتصادی تصمیم می‌گیرند از یکدیگر جدا شوند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *