مایکل شوماخر و همسرش + 6 سال کما و به هوش آمدن شوماخر

مایکل شوماخر و همسرش | 6 سال کما و به هوش آمدن شوماخر + تصاویر شخصی و جزئیات قهرمان فرمول یک را در مجله شبونه مشاهده نمایید.

مایکل شوماخر و همسرش | 6 سال کما و به هوش آمدن میشائیل شوماخر + تصاویر

بیوگرافی مایکل شوماخر

میشائیل شوماخر در سال ۱۹۶۹ در روز ۳ ژانویه در ایالتی بنام نور دارین در آلمان متولد شده است.

شروع فعالیت

وی به عنوان راننده فرمول یک جهان معروف است و از سال ۱۹۹۱تا ۲۰۰۶ در تیم های جردن، بنتون ، فراری فعالیت چشمگیری داشته است.

مایکل شوماخر در سال ۲۰۱۲ به طور رسمی از این حرفه کناره گیری کرده است ، و با کسب ۹۱ رکورد به نام خود توانست به عنوان مرد فرمول یک جهان لقب بگیرد.

عکس های جدید مایکل شوماخر و همسرش | میشائیل شوماخر و همسرش

خانواده

آقای مایکل شوماخر دارای پدر و مادری بنام الیزابت و رالف است .

ایشان در همان آغاز کودکی وقتی فقط ۴ سال سن داشت یک اتومبیل پدالی داشت و پدرش آن را تقویت کرده است از همان وقت به سبب علاقه اش به باشگاه اتومبیل طوراری رفته و جز کوچکترین آنها لقب گرفت ، یکسال بعد از فعالیت و حضور وی در کلاس ها پدرش برای او یک ماشین دست دوم برایش تهیه کرد و ایشان در سن ۶ سالگی توانست عنوان اولین قهرمانی خود را در سن پایین بدست آورد.

فعالیت میشائیل شوماخر در مسابقات اتومبیل‌رانی محلی سبب شد خانواده مایکل شوماخر دوستان اجتماعی زیادی پیدا کنند که این امر سبب شد یکی از این دوستان نزدیک آنها بنام یورگن دیلک بود که یک ماشین نو به یشائیل هدیه بدهد.

همسر میشائیل شوماخر | عکس و تصاویر مایکل شوماخر

همسر مایکل شوماخر

وی سرانجام در ماه آگوست سال ۱۹۹۵ با کارینا ازدواج کرد (کارینا پیش از آن همسر هاینتز هارولد فرنتزن بود) که حاصل این ازدواج دو فرزند بنام های جینا و مایک است

میشائیل به همراه خانواده اش در کشور سویس زندگی میکنند. و کارینا به همراه دو فرزندشان هم اکنون در سوئیس در نزدیکی دریاچه ژنو زندگی می‌کنند. برادرش رالف (Ralf) شش سال از او کوچک‌تر است و همانند او راننده فرمول یک می باشد.

بیوگرافی عکس جدید مایکل شوماخر و همسرش

سایر فعالیت ها

مایکل شوماخر استعداد خود را در چندین درس مانند ر یاضیات و زبان انگلیسی و ورزش‌هایی مانند جودو و فوتبال نشان داد . در سن ۱۱ سالگی در مسابقات جودو عنوان مقام سوم رسید او در رده سنی پانزده و شانزده سالگی توانست به عنوان مقهرمانی آلمان و نایب قهرمانی جوانان جهان برسد .

زندگی ورزشی

میشائیل شوماخر بیشتر زمان خود را مشغول فعالیت اتومبیل‌رانی بود ولی درکنارش به مدرسه میرفت و درس هم میخواند‌.

میشائیل پس از پایان زمان مدرسه در گاراژی در نزدیکی محل زندگیش کار خود را شروع کرد ه است به سبب کار در گاراژ توانست در زمینه عملکرد اتومبیل اطلاعات زیادی تجربه کند .

او پس از یکسال فعالیت به گاراژ ویلی که مخصوص ماشین پرسرعت بوده رفت و فعالیت خودرا در آنجا ادامه داد و دوره مکانیکی را از سر گذراند.

سرانجام توسط ویلی دعوت به همکاری در فرمول ۳ آلمان شد و سرانجام در سال ۱۹۸۹ بود که به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرده است.

مایکل شوماخر و همسرش | 6 سال کما و به هوش آمدن میشائیل شوماخر + تصاویر

امور خیریه

مایکل شوماخر در امور خریه فعالیت چشمگیری دارد در سال ۲۰۰۵ در برنامه نیکوکاری شبکه تلویزیونی زد د اف (ZDF) آلمان مبلغ ۱۰ میلیون دلار را به آسیب‌دیدگان زمین‌لرزه و سونامی اقیانوس هند (۲۰۰۴) هدیه کرد کرد. و به عنوان سفیر در یونسکو مبلغ ۳ میلیون دلار اهدا کرده است وی همچنین برای ساخت مدرسه در مناطق قشر ضعیف نیز کمک مالی کرده و همچنین در عرصه کودکان کار نیز فعالیت داشته واز آنها حمایت کرده است.

سانحه مغزی و 6 سال کما

سرانجام در پی یک حادثه تلخ شوماخر روز یکشنبه ۲۹ دسامبر ۲۰۱۳ در حالی که به همراه پسرش در کوه‌های آلپ فرانسه مشغول اسکی بازی بود دچار سانحه شد که و سرش به صخره ابرخود کرده و مجروح میشود به گفته پزشکان، او با سرعت زیاد با یک صخره اصابت کرده، به هوا پرتاب شده و دوباره روی صخره فرود پایین آمده است.

همچنین ببینید:

مایکل شوماخر در زمان وقوع سانحه از کلاه ایمنی استفاده می‌کرده است و به گفته پزشکان اگر کلاه ایمنی بر سر نمی‌داشت، در جا کشته می‌شد.

پزشکان با تلاش های زیاد و انجام عمل جراحی و همچنین مراقبت های پزشکی به روش سلول های بنیادین به وضعیت وی رسیدگی کردند.

چندی بعد پزشکان اعلام کردند که نتایج رضایت بخش است و روند درمان مثبت ارزیابی میشود و مرحله هوشیاری شوماخر شروع شده است.

او اکنون برای بازیابی هوشیاری‌اش دارو مصرف می‌کند.

همسر میشائیل شوماخر (مایکل شوماخر) +عکس جدید

به هوش آمدن مایکل شوماخر بعد از 6 سال

سرانجام چند روز پیش خبرها در رسانه و فضای مجازی به سرعت پخش شد و حاکی از آن بود که ایشان بعد از چندین سال از کما خارج شده است و بهبودی حاصل شده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *