فیلم کامل مبارزه مسعود عبدالمالکی حریف عربستانی را ناک اوت کرد

فیلم کامل مبارزه مسعود عبدالمالکی حریف عربستانی را ناک اوت کرد

مسعود عبدالمالکی و عبدالله الکهتانی در روز دوم مسابقات کامبت گیمز المپیک هنرهای رزمی در عربستان با هم به مبارزه پرداختند و مسعود عبدالمالکی با یک ضربه حریف خود را نقش بر زمین کرد و او دیگر نتوانست از زمین بلند شود و ناک اوت شد.

لحظه ناک اوت شدن حریف عربستانی توسط مسعود عبدالمالکی

عبدالله الکهتانی مبارز مراکشی اصل بوده که تابعیت عربستانی گرفته و برای تیم ملی عربستان به مبارزه میپردازد او قهرمان لیگ PFL ام ام ای بوده و 10مسابقه بدون شکست بوده است اما در مقابل مسعود عبدالمالکی حرفی برای گفتن نداشت و با یک ضربه ناک اون شد.

با اینکه در راند یک مسعود عبدالمالکی با اختلاف جلو بود اما با نفوذ سعودی ها داوران رای را به بازیکن میزبان دادند . در راند دوم عبدالمالکی با یک ضربه به صورت حریف او را نقش بر زمین کرد و در نهایت پیروز میدان شد.

فیلم کامل مبارزه مسعود عبدالمالکی حریف عربستانی را ناک اوت کرد

مسابقات ورزشی عربستان روز گذشته با مبارزه تایسون فیوری و فرانسیس انگانو برگزار شد که بسیاری از چهره های سرشناس دنیا در این جشنواره حضور پیدا کردند.

مسعود عبدالمالکی قهرمان مکس موی تای جهان را شکست داد کاپیتان مسعود عبدالمالکی قهرمان تورنمنت بهترین های موی تای جهان در عربستان شکست داد.

بیوگرافی مسعود عبدالمالکی

مسعود عبدالمالکی موی تای کار کشورمان بوده که در کارنامه ورزشی اش چندین قهرمانی جهان را دارد او اهل ایلام است و 28 سال سن دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *