متن و کلیپ تبریک روز زن و مادر به زنان گروه

متن و پیام و کلیپ تبریک روز زن و مادر به زنان گروه

متن و کلیپ تبریک روز زن و مادر به زنان گروه با جملات زیبا و عالی و تاثیرگذار را در این صفحه مشاهده نمایید.

مراسم ویژه روز ملی زن به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا در شهرها و شهرستان های ایران برگزار میشود و بسیاری از مردم این روز را به بانوان و زنان و مادران تبریک میگویند

کلیپ تبریک روز زن و مادر به زنان گروه

دانلود

سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) در ایران به عنوان روز ملی زن و مادر نامگذاری شده است. برای مسلمانان، حضرت فاطمه زهرا (س) نمونه ای الهام بخش است و نام فاطمه یکی از محبوب ترین نام های دخترانه در سراسر جهان اسلام است.

فاطمه الزهرا دختر حضرت محمد (ص) همسر امام علی (ع) اولین امام شیعیان بود. او الگوی بزرگی برای رفتار و سبک زندگی زنان ایرانی است.

متن و کلیپ تبریک روز زن و مادر به زنان گروه

متن و پیام های تبریک روز زن به زنان گروه

نمی دانم چه کسی گفته که زن ضعیفه است؟ قدرت یک زن به قدری بالاست که می تواند زندگی مرد خود را به یکباره زیر و رو سازد و تمامی اخلاق های بد او را کلا به باد فراموشی بسپارد. قدرت آنان در خلق یک زندگی جدید بسیار بالاست و آن ها می توانند مرد را از گندیدگی نجات دهند. آری گویی آنان همچون نمک زندگی هستند که آمده اند تا مردان را از گندیدگی نجات دهند و مأموریت خویش را به خوبی انجام دهند. روز این گل دسته های عشق مبارک.

متن و کلیپ تبریک روز زن و مادر به زنان گروه

هر روزی ارج و قرب خاص خود را دارد. روز زن هم یکی از آن روزهایی است که مردها می بایست آن را در دل تاریخ به خاطر بسپارند تا به هنگام فرا رسیدن این روز بزرگ دل زن های خویش را شاد کنند. گاهی حتی با یک تبریک ساده فقط با خاطر داشتن این روز و اهمیت قائل شدن به آن می توان دل زن ها را شاد کرد. گاهی هم با یک گل ساده می توان دل آن ها را به دست آورد.

…..

بزرگترین شاهکار آفرینش را بی تردید می توان به خلقت زن اختصاص داد که اوج خلاقیت های خداوندی بوده است. روز این شاهکارهای جهان خلقت را به تمامی زنان مسلمان جهان تبریک و تهنئت عرض می کنم.

متن و کلیپ تبریک روز زن و مادر به زنان گروه

زن یعنی هدیه خداوندی در دستان مرد، زن یعنی یک بغل بوسه و ناز در دامن مرد، زن یعنی نهایت زیبایی، زن همان است که باید او را ستود و به پاس تمامی صبر و شکیبایی آن و تحمل درد و رنج هایش در زندگی او را عاشقانه دوست داشت. روز این گونه افراد را به تمامی آنان تبریک می گوییم. امیدوارم با حضور سبز خود در هر خانه ای، آن را به گلستانی برای مردان تبدیل کنند.

…….

به زن اگر محبت کنید، دوچندان آن را می بینید. زنان موجوداتی فوق العاده ظریف و دوست داشتنی و خیلی دلسوز هستند که می توانند یک مرد را از آن حالت وحشتناک خود به خوبی خارج کنند و وارد یک وادی سرشار از آرامش و آسایش خاطر سازند. آن ها با کمک عشق می توانند بنای یک زندگی را مستحکم سازند. روز این بناهای سازنده زندگی و ستون های عشق و امید و دوستی را به همه آنان تبریک می گویم.

 

زن اگرپرنده آفریده می شد، حتما “طاووس”بود.
اگرچهار پا بود، حتما “آهو”بود.
اگرحشره بود، حتما “پروانه”بود.
او انسان آفریده شد، تا خواهر و مادر باشد و عشق…

زن چنان بزرگ است که اشرف موجودات خداست.
تا حدی که یک گل، او را راضی می کند،
و یک کلمه، او را به کشتن می دهد.

پس ای مرد، مواظب باش،
زن ازسمت چـــپ، نزدیک به قلبت ساخته شده، تا او را درقلبت جا دهی.
شگفت انگیز است!

زن درکودکی درهای برکت را به روی پدرش می گشاید،
درجوانی دین شوهرش را کامل می کند،
و هنگامی که مادرمی شود، بهشت زیر پای اوست.
قدرش را بدانیم…

…….

خدا گفت: زمین سرد است
چه کسی میتواند زمین را گرم کند؟
زن گفت: من میتوانم، خدا شعله به او داد
زن شعله را در قلبش گذاشت، قلبش آتش گرفت
خداوند لبخند زد، زن پر از نور شد، زن زیبا شد
خدا گفت: زن شعله را خرج کن
زن عاشق شد، زن مادر شد، زن مهر شد، زن ماه شد….
در تمام این سالها خدا سوختن زن را تماشا کرد
خدا گفت: اگر زن نبود زمین من همیشه سرد بود..

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *