بیوگرافی مجتبی خوشخو و علی آقاجانی +ماجرای غرق شدن در سد و فوت

بیوگرافی مجتبی خوشخو و علی آقاجانی +ماجرای غرق شدن در سد و فوت

بیوگرافی مجتبی خوشخو و علی آقاجانی

مجتبی خوشخو فوتبالیست اهل محمودآباد که سابقه بازی در تیم‌های پایه باشگاه استقلال را داشت به همراه علی آقاجانی بازیکن تیم‌های پایه در لیگ فوتبال تهران روز گذشته در سد برنجستانک جان خود را از دست دارند و فوت کردند.

ماجرای غرق شدن

مجتبی خوشخو و علی آقاجانی برای تفریح روز جمعه به سد برنجستانک رفته بودند که متاسفانه به دلیل اشنا نبودند به عمق های مختلف این سد غرق شدند.

سد برنجستانک واقع در ۲۲ کیلومتری قائم‌شهر، سوادکوه، بخش نارنجستان بوده و در دهکده توریستی برنجستانک قرار دارد متاسفانه هر ساله تعدادی زیادی از افراد به علت شنا در سدهای کشور جان خود را از دست میدهند.

بیوگرافی رشید مسجدی قهرمان پرتاب وزنه پارالمپیک +علت فوت

سال گذشته یک هزار و ۱۶۶ نفر بر اثر غرق شدگی در کشور جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با سال قبل از آن که تعداد تلفات یک هزار و ۱۸۸ نفر بود، ۱.۹ درصد کمتر شده است.

پس از رودخانه‌ها، بیشترین آمار متوفیات غرق شدگی مربوط به دریا با ۲۰۱ فوتی است که از این تعداد ۱۸۵ نفر در مناطق غیرمجاز و ۱۶ نفر در مناطق ایمن سازی شده جان باخته‌اند. استخر کشاورزی با ۱۸۷، استخر شنا با ۱۰۹، دریاچه مصنوعی و سد با ۱۰۶، کانال با ۹۴، حوض و حوضچه با ۳۳، چاه با ۲۸ و دریاچه طبیعی با ۲۴ فوتی به ترتیب بیشترین تلفات غرق شدگی را در سال گذشته داشته‌اند. ۶۸ نفر نیز در سایر مکان‌های آبی جان خود را از دست داده‌اند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *