خوانندگی مجتبی شفیعی با گوسفند برای مریم مومن در چیدمانه +فیلم کامل

خوانندگی مجتبی شفیعی و گوسفند برای مریم مومن در چیدمانه +فیلم کامل

مجتبی شفیعی در قسمت دهم چیدمانه به همراه یک گوسفند زنده حضور پیدا کرد و برای مریم مومن خوانندگی کرد که در مورد توجه بیننده های این برنامه قرار گرفت.

مجتبی شفیعی که به همراه یک راس گوسفند در برنامه حضور پیدا کرد تصمیم داشت آن را برای مریم مومن قربونی کند که چشم نخورد و در نهایت با وساطت این بازیگر از قربونی گوسفند صرف نظر کرد و سپس اهنگی را برای این گوسفند خوانده که به گرانی گوشت اشاره داشت.

دانلود کامل برنامه چیدمانه

چیدمانه مسابقه ای رئالیتی شو به کارگردانی ایرج طایفه و نویسندگی رحیم بهبودی‌ فر ساخته شده است. تهییه‌ کننده این اثر سید جواد هاشمی و مریم مومن گرداننده آن است و مجتبی شفیعی به طنز این برنامه می افزاید.

این برنامه هر دوشنبه ساعت ۸ صبح از دو پلتفرم نماوا و تماشاخونه منتشر می‌شود.

خوانندگی مجتبی شفیعی با گوسفند برای مریم مومن در چیدمانه +فیلم کامل

مسابقه چیدمانه بـه موضوع دکوراسیون داخلی منازل می پردازد. دراین برنامه، میهمانان پس از انجام چالش‌هاي‌ طراحی شده، امتیاز کسب می کنند و با امتیازهای خود لوازم منزل خریداری می کنند.

چیدمانه در واقع اولین برنامه چیدمان و دکوراسیون ایرانی است که با حضور جمعی از سلبریتی‌ها و هنرمندان برگزار می‌شود. در هر قسمت با قرعه‌کشی دو فرد برای مسابقه دادن انتخاب می‌شوند. آن‌ها باید مرحله به مرحله چالش‌هایی را اجرا کنند که موفقیت در چالش‌ها برایشان امتیاز می‌آورد. سپس فضایی برای آن‌ها فراهم می‌شود که با توجه به امتیازات در حد توان خود از قسمت بازار مسابقه خرید کنند و کار دکوراسیون فضا را انجام دهند.

در پایان، چیدمان ارائه شده توسط شرکت‌کنندگان، توسط گروه داوری و مخاطبان برنامه قضاوت و نظرسنجی خواهد شد. این برنامه تحت میزبانی لیلا اوتادی و با هنرمندی مجتبا شفیعی برگزار می شود. جوایز این برنامه برای مخاطبان دو واحد آپارتمان و 60 جایزه بـه ارزش 20 میلیون تومان اسـت.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *