مجری برنامه از سرگذشت کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

مجری برنامه از سرگذشت کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

علی اکبر قلیچ مداح و خواننده مذهبی مجری برنامه از سرگذشت بوده که در ایام محرم 1402 بر روی انتن شبکه نسیم رفته است این اولین بار است که او اجرای یک برنامه بر عهده دارد و قبلا در زمینه موسیقی فعالیت میکرذه است علی اکبر قلیچ متولد ۱۹ مهر۱۳۷۲ در تهران است.

مجری برنامه از سرگذشت کیست

علی اکبر قلیچ مجری برنامه از سرگذشت میباشد که از شبکه نسیم پخش میشود او مجری ، خواننده و مداح بوده و متولد ۱۹ مهر۱۳۷۲ در تهران است دارای فوق دیپلم رشته مکانیک میباشد و در حال حاضر دانشجوی لیسانس علوم سیاسی است او علاوه بر مجریگری در زمینه خوانندگی و مداحی نیز فعالیت دارد.

مجری برنامه از سرگذشت کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

بیوگرافی

علی اکبر قلیچ متولد ۱۹ مهر۱۳۷۲ در تهران،خواننده است و فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته مکانیک و دانشجوی لیسانس علوم سیاسی است، به جز خوانندگی او را باید مداح نامید که در محرم ۹۶جلوی رهبر مداحی کرد.

متولد نازی آباد تهران است و از کودکی و از ۵ سالگی در هیئت ها به مداحی و نوحه خوانی مشغول بوده است. او موسیقی را با آموزش تنبور آغاز کرد و سپس تحت نظر کیخسرو پور ناظری و سهراب پور ناظری تئوری موسیقی را فرا گرفت.

مجری برنامه از سرگذشت کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

سوابق

شب هشتم محرم به بیت رهبری رفت و در حسینیه امام‌خمینی(ره) در حضور مقام معظم رهبری نوحه‌ خواند و مورد توجه قرار گرفت؛ به دو دلیل اول این‌که او به عنوان خواننده پاپ بین مردم شهرت دارد هر چند بیشتر تِرَک‌ها و آلبوم‌هایی که منتشر کرده تم مذهبی دارد.

مجری برنامه از سرگذشت کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

اجرای برنامه از سرگذشت

محسن نجفی‌سولاری در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون ایرنا، درباره دلایل نام‌گذاری از سرگذشت اظهارکرد: این عنوان چندین معنی دارد. امام حسین (ع) و یاران‌شان شهید شدند و از سر گذشتند. ضمن این که ما از سرگذشت آدم‌ها می‌گوییم. اشاره‌ای هم به این ضرب المثل داریم که آب که از سرگذشت، چه یک وجب و چه صد وجب.

مجری برنامه از سرگذشت کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

وی درباره نحوه پخش برنامه افزود: از شب اول محرم شروع کردیم و تا شب اربعین به مدت ۵۰ شب روی آنتن هستیم. اگر توانی برای‌مان باقی بماند، شاید ده شب آخر ماه صفر را هم برنامه داشته باشیم.

همچنین ببینید:

بیوگرافی ژیلا امیرشاهی مجری و همسرش و فرزندان +سرنوشت

بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم

مجری برنامه از سرگذشت کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام علی اکبر قلیچ مجری برنامه از سرگذشت میگوید پنج، شش ساله بودم که برخی از آوازها یا نوحه‌‌ها را برای خودم زمزمه می‌کردم و همین باعث شد خانواده‌ام متوجه شوند در این زمینه استعداد دارم. پدرم علاقه‌مند بود در هیات‌ها و عزاداری امام حسین(ع) مداحی کنم به همین دلیل مداحی در ایام محرم را شروع کردم و همچنان این کارم ادامه دارد و از خدا می‌خواهم به من توفیق دهد که نام سالار شهیدان روی زبان و در کلامم باشد.

تئوری موسیقی را پیش استادانی مانند سهراب‌ پورناظری گذرانده‌ام، اما خودم نیز پیگیر آن بوده‌ام و در این زمینه زیاد مطالعه کرده‌ام. معتقدم استعداد بسیار مهم است و بعد می‌توان با پشتکار راهی را که انتخاب کرده‌ای ادامه دهی. با همه اینها به نظرم خواندن باید به اصطلاح در خونت باشد.مجری برنامه از سرگذشت کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

مجری برنامه از سرگذشت مدعی است که بیشتر کارهایم مذهبی است، اما ترک‌هایی نیز دارم که شعرش مفاهیم دیگری دارد.من برای اعتقاداتم می‌خوانم و این آرزوی قلبی‌ام است، اما تلاش می‌کنم تجربه‌های مختلفی در این زمینه داشته باشم. چندی پیش کاری به نام قلب امید ساختیم که اثری بین‌المللی با موضوع صلح جهانی است که بزودی منتشر خواهد شد. فکر می‌کنم اثر متفاوت و نویی است که با کارهای دیگرم فرق دارد.

مجری برنامه از سرگذشت کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *