عکسهای جنجالی محسن افشانی و سویل تیانی

بیوگرافی محسن افشانی بازیگر و همسرش از خفت گیری تا طلاق +عکس

بیوگرافی محسن افشانی

محسن افشانی بازیگر و مجری و تهیه کننده و کارگردان متولد ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در روستای وانشان گلپایگان میباشد فیلم های “سه خط موازی” و “جواد و فرشته” را کارگردانی و تهیه کنندگی کرده است.

محسن افشانی بیشتر برای حاشیه هایش شناخته میشود او در سال 1398 به دلیل استفاده از اسلحه غیرمجاز و نمایش آن در لایو اینستاگرامش دستگیر و به زندان رفت.

در سال 1399 به دلیل دعوای اینستاگرامی با میلاد حاتمی در نهایت توسط این شخص در ترکیه ربوده شد و ویدیو از او منتشر کرد که محسن افشانی را وادار میکرد که به خودش اهانت کند.

محسن افشانی کیست

محسن افشانی بازیگر ، کارگردان ، مستندساز و مجری ایرانی در سال 1368 به دنیا آمده است.

لقب وی به تازگی سلطان حاشیه ها نام گرفته که مرتی است که وارد حواشی و جنجالی زیادی شده است.

محسن افشانی و همسرش سویل تیانی خیابانی | بیوگرافی و عکسهای محسن افشانی و سویل تیانی
محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

در اواخر دهه هفتاد موفق شد بازیگری را تجربه کند.

در سال ۱۳۸۹ در سریال ساختمان ۸۵ به کارگردانی مهدی فخیم زاده حضور یافت و با سریال های هفت سین و شوق پرواز گام های دیگر خود را در تلویزیون برداشت.

در سینما نیز در سال ۱۳۸۸ وارد این عرضه شد و فیلم‌های کیمیا و خاک و گناهکاران و گشت ارشاد را بازی کرد

آخرین کار سینمایی او عشقولانه بوده است

آقای محسن افشانی کار تهیه‌کنندگی و کارگردانی را در کارنامه هنری خود دارد فیلم ماشین قشنگم در سال ۱۳۹۵ و من‌خودمم در سال ۱۳۹۰ و فیلم سینمایی سه خط موازی و جواد و فرشته را تهیه کنندگی و کارگردانی کرده است

 

عکس ها جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی خیابانی

دستگیری محسن افشانی به دلیل حمل اسلحه

پس از انتشار ویدئویی در اینستاگرام افشانی که در آن از اسلحه و چاقو استفاده شده بود پلیس فتا وارد عمل شد[۲] و به دستور مقام قضایی افشانی دستگیر و روانه زندان اوین شد. پس از بازداشت، ویدئو از صفحه اینستاگرام افشانی حذف شد.

محسن افشانی و همسرش در استخر ,عکسهای جنجالی محسن افشانی و سویل تیانی

شکست عشقی محسن افشانی

برنامه دلویزیون با اجرای باربد بابایی میزبان محسن افشانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان بود. محسن افشانی بازیگری که با سریال ترانه مادری در تلویزیون شناخته شد شب گذشته در برنامه دلویزیون از خاطرات ترانه مادری و ماجرای عشقی که به ازدواج ختم نشد صحبت کرد و احساساتی بودن کار دستش داد.

وقتی احساساتی بودن کار دست محسن افشانی میدهد.

محسن افشانی بعد از سلام و احوال پرسی در برنامه دلویزیون گفت:خیلی دلتنگت بودم باربد و خیلی وقت بود تو رو ندیدم و درباره شروع حرفه بازیگری اش گفت:من اولین بار کارم را با تئاتر آغاز کردم و یک روز سر اجرا بودیم و تدوین گر برنامه نیم رخ من را دیده بود و به کارگردان این برنامه معرفی کرد. کارگردان برنامه نیم رخ از من درخواست کرد که من را ببیند و کم کم و به طور اتفاقی وارد دنیای اجرا شدم و بعد از آن به گروه ترانه مادری معرفی شدم. حسین سهیلی زاده یکی از افرادی بود که بسیاری از ما جوان ها را به تلویزیون معرفی کرد و من واقعا از ایشان ممنونم و ترانه مادری یکی از بهترین کارهای من بود.

محسن افشانی در بخشی از صحبت هایش درباره گسترش فضای مجازی و گفتن ناسزا صحبت کرد و گفت :خیلی وقتها من میترسم تنها جایی بروم چون خیلی در فضای مجازی تهدید شدم و خیلی وقتها خسته شدم از این وضعیت.

بیوگرافی محسن افشانی و همسرش

حواشی و جنجال آفرینی افشانی

در مدت کوتاهی این بازیگر حواشی و جنجال آفرینی زیادی داشته و از استوری لباس زیر گرفته تا عکس با مدل و مانکن خارجی در بغل در نایت کلاو دوبی و دعوا با دوست دختر قبلی خود که همه این حواشی جنجال زیادی را برایش داشته است.
وی مدتی نیز به اتهامات دیگر نیز متهم شد و مدتی در ترکیه نیز با سفر به همراه همسرش جنجالی آفرینی کرد.

محسن افشانی و مادر همسرش

بیوگرافی محسن افشانی و مادر همسرش (مادرزنش)

 محسن افشانی و مادر همسرش

عکس هایی با چهره نیمه پوشیده گرفته تا سوپرایز از پرده برداری از چهره مادر همسرش و عکس های زیاد از همسرش از دیگر جنجال های این بازیگر می باشد.

تا جایی که کاربران فضای مجازی سوژه خود گرفته و کامنت های فحش و ناسزا را نثارش می کردند.
بعد از عکس جنجالی در دوبی عکسی از خود در راهپیمایی اربعین منتشر کرد که همین نیز حاشیه بدی را برایش رقم زد تا جایی که اسمش را سلطان حاشیه گذاشتند.

محسن افشانی و همسرش سویل تیانی خیابانی | بیوگرافی و عکسهای جنجالی محسن افشانی و همسرش

عکس محسن افشانی بازیگر و همسرش سویل تیانی خیابانی

سلطان حاشیه در نهایت با عکس های نیمه و نصفه از نامزدش اعلام کرد که ازدواج کرده و نامزدش سویل است.
وی درباره شرایط ازدواجش گفت هر شرایطی که پدر سویل گفت قبول کردم اما حق طلاق را ندادم.

نحوه آشنایی افشانی با همسرش

وی در مصاحبه ای گفت که داخل آسانسور با همسرم آشنا شدم و سویل گفت چه چشای زیبایی و این گونه آشنایی ما شکل گرفت.

همچنین ببینید:

حضور با بادیگارد در مراسم و معابر

وی گفته من هر جا بروم با بادیگاردم میروم و به دلیل تهدید عده ای در شبکه های اجتماعی که گفتند با قمه می زنند مجبور شدم بادیگارد استخدام کنم.

کلیپ محسن افشانی اسلحه و کلیپ اسلحه محسن افشانی

بازداشت محسن افشانی

محسن افشانی در 3 تیرماه 1398 با انتشار یک ویدئو از خود در حالی که در کنار همسرش نشسته بود در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که جنجال زیادی را به پا کرد.

او در این ویدئو با به نمایش گذاشتن اسلحه کلت خود و همچنی یک چاقوی بزرگ باعثد شد که مرد انتقاد بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی قرار بگیرد.

بازداشت و دستگیر شدن محسن افشانی و همسرش
بازداشت و دستگیر شدن محسن افشانی

این انتقادات به گونه ای پیش رفت که پلیس فتا نیز به آن واکنش نشان داد و در نهایت او را دستگیر و موقتا روانه زندان کرده است.

او همیشه جنجال های زیادی را در فضای مجازی به وجود میاورد و همیشه با کارهای عجیب و غریب برای خود دردسر درست میکند.

بوسه محسن افشاني و همسرش سويل تياني خياباني

مجری

  • برنامه آستانه شبکه یک ۱۳۸۶
  • برنامه زنده ما دوتا شبکه یک ۱۳۸۶
  • برنامه زنده سلام بهار شبکه یک ۱۳۸۷
  • برنامه زنده بوم سفید شبکه جام جم ۱۳۸۷
  • برنامه زنده ماه محبوب شبکه سه-تا اواسط برنامه ۱۳۸۷
  • برنامه ایستگاه نوآوران شبکه جام جم ۱۳۸۸
  • برنامه زندهٔ پرواز۱۴۰۴ شبکه تهران ۱۳۸۹
  • برنامه زندهٔ دورخیز شبکه دو ۱۳۸۹

ماجرای طلاق همسرش سویل تیانی خیابانی به دلیل کتک زدن

به گزارش اختصاصی رکنا ، سویل خیابانی همسر محسن افشانی صبح امروز به شعبه 16 دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرد و از محسن افشانی شکایت کرد.

سویل خیابانی در خصوص شکایتش از همسرش به خبرنگار رکنا گفت: از محسن افشانی به خاطر ضرب و جرح، تصرف عدوانی شکایت کردم. برای برداشتن وسایل شخصی ام به خانه ام رفته بودم که محسن افشانی مادر، کارگرمان و مرا به باد کتک گرفت.وی افزود: خواهر و داماد محسن افشانی در خانه من زندگی می کنند و وقتی رفته بودم وسایل شخصی ام را بردارم به من حمله کردند.

خفتگیری توسط میلاد حاتمی

سال 1400ویدئویی با عنوان «محسن افشانی توسط میلاد حاتمی در خانه‌اش خِفت شد» در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش انصاف نیوز این بازیگر صداوسیما در رزوهای اخیر در صفحه‌ی خود علیه چهره‌های مشهور اینستاگرامی همچون «میلاد حاتمی»، «داوود هزینه»، «پویان مختاری» و… مطالب تندی را منتشر کرده بود.

بر اساس ویدئوی منتشر شده از افشانی، او در برابر تهدیدهای میلاد حاتمی با الفاظی که قابل انتشار نیستند از مطالبی که در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کرده است، ابراز پشیمانی می‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *