محسن چاوشی و مهدی یراحی چرا با هم اختلاف داشتند؟

محسن چاوشی و مهدی یراحی چرا با هم اختلاف داشتند؟

محسن چاوشی بعد از بازداشت مهدی یراحی از او حمایت کرد و از رسانه هایی که تصویر لحظه بازداشت و دستگیری او را منتشر کردند به شدت انتقاد کرد.

محسن چاوشی از مهدی یراحی حمایت کرده و گفت این رفتار را نباید با یک هنرمند انجام دهند و بسیار زشت است.

این درحالیست که فقط محسن چاوشی به بازداشت محسن یراحی انتقاد کرده است.

محسن چاوشی و مهدی یراحی چرا با هم اختلاف داشتند؟

علت اختلاف محسن چاوشی و مهدی یراحی

محسن چاوشی و مهدی یراحی با هم مدتی اختلاف داشتند و مربوط به بیانیه محسن چاوشی درباره خوزستان بود که در آن برخی از افراد را تجزیه طلب دانست و مهدی یراحی به بیانیه محسن چاوشی واکنش نشان داد و گفت  برخیها برای منافع شخصی و مالی خود به مردم انگ تجزیه طلب میزنند که منظور چاوشی بود.

محسن چاوشی و مهدی یراحی چرا با هم اختلاف داشتند؟

محسن چاوشی در جمایت از مخدی یراحی در اینستاگرامش نوشت:

چاوشی در صفحات مجازی خود نوشت: تصویری که از به‌اصطلاح دستگیری پسر شریف #خوزستان و ایران منتشر می‌کنید و به‌عمد دست‌به‌دست می‌گردانید، سندی‌ست محکم بر مظلومیت خوزستان و فرزندان‌اش که از هشتاد میلیون نفر بیشترند. مهدی را به شرافت، قلب پاک و دستِ درست و‌دغدغه‌مندش می‌شناسم و به‌شدت محکوم می‌کنم چنین برخوردهایی را با یک هنرمند درجه یک که هزینه‌ها می‌کند برای آرمان و باورش. مگر شاعر، نوازنده، خواننده و در نهایت هنرمند چه خطری می‌تواند برای شما داشته باشد که هراس می‌کنید. چرا شما نتوانسته‌اید تاثیرگذار باشید با این‌همه هزینه و این‌همه بریز و بپاش و… دوست عزیزم #مهدی_یراحی من یک‌نفرم اما باتمام قلب، در کنار تو و با توام و منتظر دیدار دوباره‌ات که با تمام اختلاف سلیقه‌هامان بنشینیم، گپ بزنیم و از #ایران بگوییم. می‌دانم صبوری و می‌دانیم که پس از هر سختی، گشایشی‌ست.

علت بازداشت مهدی یراحی

خبرگزاری قوه قضائیه (میزان) با اعلام خبر بازداشت وی، دلیل آن را انتشار ترانه جدید او ” روسریتو ” اعلام کرد. قبل از این هم دادستانی تهران از تشکیل پرونده قضایی برای مهدی یراحی به خاطر انتشار ترانه ” روسریتو ” خبر داده بود. خبرگزاری قوه قضائیه درباره ترانه جدید مهدی یراحی نوشت: “در پی انتشار ترانه‌ای غیرقانونی از سوی مهدی یراحی و تشکیل پرونده ، این خواننده با دستور دادستان تهران بازداشت شد”.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *