محمدرضا مختاری کشتی گیر الان کجاست +فیلم جدید درگیری

محمدرضا مختاری کشتی گیر الان کجاست +فیلم جدید درگیری

محمدرضا مختاری کشتی گیر الان کجاست

محمدرضا مختاری کشتی گیر فرنگی که در انتخابی المپیک با حریف ترکیه ای درگیر شد از سوی کمیته انضباطی تا اطلاع ثانوی از تمامی فعالیت‌های کشتی تعلیق شد.

در جریان درگیری فیزیکی میان محمدرضا مختاری و حریف ترکیه‌ای در مرحله نیمه نهایی وزن ۷۷ کیلوگرم جام وهبی امره که به اخراج هر ۲ کشتی‌گیر از مسابقات منجر شد، مسئولان فدراسیون کشتی ترکیه و کادر مربیگری این تیم نیز در اقدامی عجیب و غیرورزشی وارد تشک کشتی شدند و به سمت مختاری حمله کردند!

از جمله این افراد رییس فدراسیون کشتی ترکیه بود که وارد این معرکه شد و قصد درگیری با مختاری و مربیان ایران را داشت. اقدام عجیب رییس فدراسیون کشتی ترکیه به جر و بحث و یقه‌گیری او با کادر فنی تیم ملی ایران نیز کشیده شد.

با توجه به درگیری شدید او در جریان مسابقات جام وهبی امره، جلسه فوق العاده کمیته انضباطی فدراسیون کشتی، بعد از ظهر امروز با حضور شهرام لرستانی رئیس و سایر اعضا در محل فدراسیون کشتی برگزار شد. شهرام لرستان رئیس کمیته انضباطی در مورد نتایج این جلسه گفت: کمیته انضباطی امروز جلسه‌ی فوق العاده ای را با حضور ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون کشتی برگزار کرد.

محمدرضا مختاری کشتی گیر الان کجاست +فیلم جدید درگیری

وی ادامه داد: موضوع این جلسه رسیدگی به تخلفات محمدرضا مختاری کشتی گیر وزن ۷۷ کیلوگرم تیم کشتی فرنگی کشورمان در رقابت‌های بین المللی جام وهبی امره ترکیه بود. لرستانی در مورد تصمیمات کمیته انضباطی اظهار داشت: با لحاظ موازین مقرر مربوط به فدراسیون جهانی کشتی و فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران نظر به اهمیت اقدامات ورزشکاران به‌عنوان سفرای ورزش کشور و با بررسی فیلم‌های مسابقه کشتی گیر مذکور که منجر به درگیری شد، ایشان تا اطلاع ثانوی از کلیه فعالیت‌های مربوط به کشتی کشور تعلیق می‌گردد.

رئیس کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: البته تصمیم نهایی پس از مشاهده فیلم کامل مسابقه مذکور، گزارش کادر فنی و همراه تیم و سایر دلایل و اسناد موجود و همچنین توجه به اظهارات کشتی گیر مذکور اتخاذ می‌گردد. همچنین در این جلسه احکام مربوطه در مورد تخلفات صورت گرفته در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در قم نیز صادر شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *