بیوگرافی و عکس های محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن

بیوگرافی و عکس های محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن را به همراه بیوگرافی کامل و سوابق هنری و بازیگری و عکسهای شخصی اش در مجله اینترنتی شبونه بخوانید.

محمد صادقی | بیوگرافی و عکسهای محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن

بیوگرافی محمد صادقی

آقای محمد صادقی از بازیگران جوان  عرصه هنر و بازیگر ایرانی در بیست و دومین روز از فروردین ماه سال ۱۳۷۲ در شهر تهران متولد شده است.

تحصیلات

وی دارای مدرک فارغ التحصیلی در رشته کارشناسی مهندسی و همچنین گرایش مدیریت اجرایی می‌باشد.

محمد صادقی | بیوگرافی و عکس محمد صادقی و همسرش بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن

آغاز حرفه بازیگری

محمد صادقی از سال ۱۳۹۰ با هنر تئاتر آغاز کرد از جمله نمایش هایی که آنها که وی در آنها به نقش آفرینی پرداخت می توان به آثاری چون شاه لیر سیتو آداموس نام برد.

وی از کودکی و بطور دقیق از ۱۰ سالگی رشته تکواندو را بطور حرفه ای دنبال کرده و تا نوجوانی در این رشته فعالیت داشته که با موفقیت و درخشش در تکواندو، در مقطعی در اردوی تیم ملی ایران و عضو تیم باشگاهی سایپا نیز بوده است ، اما بنا به دلایلی این رشته را دنبال نکرده است

خانواده

آقای صادقی در شهر تهران متولد شده اما پدر و مادری شان اصالتاً اهل مازندران هستند و بعد از آشنایی و ازدواج در تهران ساکن  شدند و از زندگی خود را آغاز کردند

محمد صادقی | بیوگرافی و عکس های محمد صادقي بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن

ازدواج و همسر محمد صادقی

وی در حال حاضر از خبر ازدواج ایشان اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما شواهد نشان می‌دهد که ایشان مجرد است.

فعالیت ها و علایق

از دوران کودکی وقتی که ۱۰ سال داشت در رشته تکواندو به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کرد و تا سن نوجوانی در این رشته کار می‌کرد که با موفقیت و درخشش خود توانست در اردوی تیم ملی ایران و عضو تیم باشگاه سایپا نیز باشد اما بنا به دلایلی این رشته را کنار می‌گذارد و در حال حاضر از تفریحات و سرگرمی ایشان می‌توان به کوهنوردی و فوتبال اشاره کرد.

از خصوصیت اخلاقی محمد صادقی می‌توان به ساکت و آرام بودن اشاره کرد و برعکس کودکی که بسیار شلوغ و پر جنب و جوش بود حالا در محیط خانه و هم در محل کار و اجرا نیز بسیار ساکت و کم حرف می باشد.

محمد صادقی | بیوگرافی و عکس های محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن

اتفاق جالب در زندگی هنری

از مهمترین اتفاقات تا به این سن برای محمد صادقی آشنایی با دکتر مسعود دلخواه در حرفه ای تئاتر بود که دو خواهر با ایشان را در زمینه نمایش انجام داده و سابقه همکاری با آقای دلخواه را در کارنامه هنری خود دارا می باشد آثاری چون شاه لیر در سالن اصلی تئاتر شهر و  مفیستو در سالن اصلی تالار مولوی ساخته دکتر دلخواه و در مه بخوان تالار سنگلج تالار حافظ نیز به هنرنمایی پرداخته بود.

اولین حضور رسمی ایشان در تلویزیون در سریال مانکن در نقش آبتین می باشد.

موفقیت با برنامه ریزی

به نظر آقای صادقی با موفقیت و برنامه‌ریزی درست می توان به اهداف شخصی خود نزدیکتر باشیم و من نیز با همین روش و مطالعات و دیدن فیلم و کسب تجربه در زمینه بازیگری و تئاتر پوشش خودم را بیشتر کردم تا بتونم به اهداف بزرگم برسم آشنایی با آقای سهیلی‌زاده در پروژه پریا از دیگر اتفاقات مهم در زندگی من بود که بنا به دلایلی این همکاری در سریال پریا صورت نگرفت.

محمد صادقی | بیوگرافی و عکس های محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن

محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن

او تجربه حضور در نقش آبتین درسریال را از طرف آقای سهیلی‌زاده را کسب کرد و توانست در این سریال به هنرنمایی بپردازد که یک تجربه لذت بخش و بسیار چالش برانگیز برای ایشان رقم خورد و به عنوان اولین تجربه تصویری در قاب تلویزیون در کارنامه هنری ایشان درج شد.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *