محمد صلاح الان کجاست و چه میکند + بیوگرافی و عکس جدید همسرش

محمد صلاح الان کجاست و چه میکند + بیوگرافی

محمد صلاح الان کجاست و چه میکند + بیوگرافی

محمد صلاح فوتبالیست اهل مصر در حال حاضر در لیورپول بازی میکند و تصمیم دارد از تیم ملی مصر خداحافظی کند و سالهای باقیمانده از فوتبالش را در لیورپول و باشگاه های عربستانی بگذراند.

محمد صلاح 98 بازی ملی برای مصر انجام داده و 56 گل ملی به ثمر رسانده است.

محمد صلاح الان کجاست و چه میکند + بیوگرافی و عکس جدید

به نقل از ورزش 3 به نظر می‌رسد شرایط تیم ملی مصر پس از انتخاب حسام حسن اسطوره فوتبال مصر به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور با یک اتفاق بسیار بزرگ همراه شود؛ حسام حسن که در جریان ۲ دوره برگزاری جام ملت‌های آفریقا، با انتقاداتش از محمد صلاح سوژه اول رسانه‌ها شده بود، حالا به عنوان سرمربی تیم ملی مصر شرایط متفاوتی را تجربه می‌کند.

او در لیست خودش برای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، از محمد صلاح دعوت کرده تا به اردوی تیم ملی اضافه شود اما باشگاه لیورپول با انتشار یک بیانیه اعلام کرد که ستاره مصری لیورپول به دلیل مصدومیت کماکان نمی‌تواند در مستطیل سبز حاضر شود.

صلاح که در جریان جام ملت‌های آفریقا با این مصدومیت روبرو شده بود و حالا طبق اعلام باشگاه لیورپول باید روند ریکاوری خود را پشت سر بگذارد تا پس از اینکه به صورت کامل بهبود یافت به تمرینات اضافه شود.

کشمکش‌ها میان فدراسیون فوتبال مصر و لیورپول بر سر محمد صلاح ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، محمد صلاح در جریان بازی مصر مقابل غنا در جام ملت‌های آفریقا از ناحیه همسترینگ آسیب دید و ادامه آن رقابت‌ها و سپس چند بازی لیورپول را هم از دست داد. این بازیکن ۳۱ ساله در نهایت نزدیک به یک ماه خانه‌نشین شد و در جریان دیدار مقابل برنتفورد به ترکیب تیمش بازگشت. البته مربیان لیورپول بسیار مراقب‌اند و خیلی از این بازیکن استفاده نمی‌کنند تا مصدومیتش تجدید و تشدید نشود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *