محمد طه نفر اول کنکور افغانستان کیست + بیوگرافی نفرات برتر

محمد طه نفر اول کنکور افغانستان کیست + بیوگرافی نفرات برتر

محمد طه نفر اول کنکور افغانستان کیست

محمد طه نفر اول کنکور افغانستان بوده که ۱۸ سال سن دارد و موفق شده بهترین نمره را در کنکور افغانستان به دست آورد او فرزند غلام محمد از ولایت میدان وردک میباشد که تقریبا یک ولایت فقیر محسوب میشود.

بسیاری از مردم افغانستان معتقد هستند که محمد طه از نخبه‌های برتر آسیا است که موفق شده رتبه بسیار عالی را در کنکور افغانستان کسب کند برخی دیگر از کاربران شبکه‌های اجتماعی معتقد هستند که محمد طه در کنکوری شرکت کرده که طالبان ناظر آن بوده است و نمی‌توان بار علمی این کنکور را بالا دانست.

محمد طه نفر اول کنکور افغانستان کیست + بیوگرافی نفرات برتر

کنکور افغانستان در حالی برگزار می‌شود که در دو سال گذشته هیچ دختری در آن دیده نمی‌شود و طالبان حضور دختران و زنان را در دانشگاه منع کرده است.

همچنین دختران افغانستانی نفر اول شدن محمدطه در کنکور را رقابت خنده‌دار عنوان کردند که هیچ دختری در این کنکور نبوده است و کار برای نفر اول کنکور خیلی راحت پیش رفته است.

همچنین ببینید

ادا قادری کیست بیوگرافی و فیلم خراب و خودکشی

عباس ولد محمدغنی از لیسه غازی کابل با 357 نمره، نفر دوم و عبدالباعث ولد محمد نذیر از لیسه حبیبیه کابل با 355 نمره نفر سوم کنکور امسال شناخته شده‌اند. هر سه نفر اول به دانشگاه طبی کابل راه یافته‌اند.

امسال دومین سالی است که کنکور سراسری در افغانستان بدون حضور دختران برگزار شده و طالبان تاکنون زمان مشخصی را برای بازگشایی دانشگاه بروی دختران افغانستان اعلام نکرده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *