محمد علی زم پدر روح الله زم آمدنیوز کیست؟

بیوگرافی آقای محمد علی زم را به همراه سوابق و تصاویر و خانواده و پسرش روح الله زم را در مجله اینترنتی شبونه بخوانید.

محمد علی زم پدر روح الله زم آمدنیوز | بیوگرافی محمدعلی زم و همسر و فرزندانش

بیوگرافی محمد علی زم

آقای محمد علی زم مدیر فرهنگی و اجتماعی  ، روحانی در سا ل  1334 در شهر تهران دیده به جهان گشوده است .

وی پدر روح الله زم سر شبکه کانال تلگرامی آمد نیوز می باشد که برعلیه جمهوری اسلامی ایران اقدام به فعالیت میکند.

وی در دوران بعد از انقلاب مسولیت های مختلفی  داشت که از مهم تزین انها  سرپرستی حوزه هنری سازمان تبلیغات بوده است .

سوابق و فعالیتها

در طول دوران مدیرت آقای زند در سال 1359-1380 به عنوان کانون مهم تربیت هنرنمندان فعالیت های گسترده ای داشت و بساری از هنرمندان را به سوی خود جلب کرد.

محمد علی زم پدر روح الله زم آمدنیوز | بیوگرافی محمدعلی زم و همسر و فرزندانش

وی در سال 1380 به عنوان سمت معاون اجتماعی شهردار تهران انتخاب شد و همزمان با آن به رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری نیز منصوب شد.

او در این دوران اقدامات قابل توجه ای انجام داد که از آن جمله میتوان به تبدیل مکان های آمورشی فرهنگی برای خانواده ها ئ تخصصی کردن فرهنگسراها  و افزایش واحد آموزشی از 78 به 278 میتوان اشاره کرد.

وی در کارنامه شخص خود ریاست هیات انجمن صنفی ویدو و رسانه و عضئیت در شوراهای مختلف  در صدا سیما و ورازت فرهنگ و ارشاد را در دوران دولت 9 و 10  از سمت مسولیت های دولتی کنر رفته و به طور مستقل کار میکرد که از جمله میتوان به راه انداری خانه خورشیدی در سال 1384-1389 اشاره کرد که به عنوان الگو ساری برای تولید غذاهای اسلامی تاسیس شد و همچنان به عنوان تهیه کننده  در هعرصه هنر و سیما نیز فعالیت میکرد.

محمد علی زم پدر روح الله زم آمدنیوز کیست؟ اعلام برائت از پسرش

اقای محمد علی زم در دولت یازدهم مسولیت معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری دبیر خانه شورا عالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی را بر عهده داشته است.

نظرش درباره فرزندش روح الله

او میگوید من هم درباره نقاط و نکات منفی که دیده‌ام همیشه به او تذکر داده‌ام. اینکه باید منافع مردم، منافع کشور و انقلاب بر همه‌چیز مقدم باشد. ممکن است کسی در گذشته سرخوردگی‌های فردی داشته باشد یا مورد آزار و اذیت‌های شخصی قرارگرفته و تاب و تحمل او کم شده باشد. اما باید مقام صبر، مقام مدارا و خودسازی را اجرا کند. انسان باید بتواند کم و کاستی‌های که انجام‌شده را با صبر و حوصله جبران کند. به خاطر مسائل شخصی و کوچک از منافع انقلاب، مردم و کشورش دست برندارد.

محمد علی زم پدر روح الله زم آمدنیوز | بیوگرافی محمدعلی زم و همسر و فرزندانش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *